Fa

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Dezodorok

A krémet feltöltötte: Jelizz, az összetevőket feltöltötte: Rina378, Módosítva: 2013. november 27.

Kategória:   Dezodorok

96 órás védelmet nyújt.

Franciacsaj

2018. április 3.

Az egyetlen dezodor, ami eddig használt, nekem nagyon bevált. Kedvencem, csak sajnos már alig kapni valahol. :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 3.

Lithviel

2017. december 19.

Ami az izzadást illeti arra bevált, de se tusfürdővel, se semmilyen egyéb eszközzel nem bírtam leszedni fürdésnél a bőrömről! Csak nagy sokára sok dörzsölés után. Értem én, hogy 96h-s, de nehogy már ne lehessen a napi tisztálkodásnál lemosni!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 19.

Chrissy

2016. július 23.

96h - ennyit ígér, de a 12-t se bírta. És nem is sportoltam, csak takarítottam a nyári kánikulában. Fürdés után kentem fel este, délelőtt volt a takarítás és izzadság szagom van. Erről ennyit. Majd télen itthonülős estéken elhasználom. De biztosan nem veszek ilyet többé.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 23.

kamyllakomaromi

2016. május 3.

Évekig csak ezt használtam,annyira oda voltam érte,de mostanra talán túlságosan megszoktam és sajnos rajtam már nem működik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 3.

Klau7

2016. március 25.

Sajnos nekem se használt, izzadtam tőle, és már a nap első felében érzem hogy a pólóm teljesen vizes a hajlatba ráadásul büdös is lesz egy idő után tehát a kezdeti kellemesnek mondható illatát teljesen elveszti. Nem veszem újra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. március 25.

Viki182

2015. november 8.

Nekem be vált.
Jó az illata, jó árban van és izzadásgátlóként teszi a dolgát :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 8.

Nekem be vált.
Jó az illata, jó árban van és izzadásgátlóként teszi a dolgát :)

Lyla

2015. október 4.

Nekem egyáltalán nem vált be. Jó az ára, az illata és én az állagát is szeretem (még ha kicsit darabos is), de egyszerűen nem használ.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 4.

zsofbar77

2015. szeptember 7.

Végre egy Dezodor, ami használ. Önmagában is jobb, mint bármely eddig használt dezodorom. Hintőporral akár egy napot is kibír. Persze ez nálam nem mindig van így, néha szükséges fújos deot használnom. Ősszeségében ára, hatása szuper, de az illata miatt lehet megpróbálkozom valami mással.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. szeptember 7.

Nixa

2015. augusztus 26.

Én sem vagyok vele megelégedve, sokkal jobban a 72 órás tesói! Azokból már többet is kipróbáltam/elhasználta, hát ezt nem fogom újra venni, alig várom, hogy elfogyjon! :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 26.

Virtual Angel

2015. május 6.

Nem kaptam a megszokott 72 órás double powert, ezért gondoltam, kipróbálom ezt. Nem az iagzi, az illata kicsit idegesítő és valahogy a hatása sem ugyanolyan jó. Elhasználom, de biztos nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 6.

Hidratálók: Cyclomethicone, Mannitol

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2