Fa

Ár:   199 Ft   Kategória:   Szappanok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: magyarry, Módosítva: 2012. június 24.

Kategória:   Szappanok

Hidratáló összetevőkkel és vízi-növény kivonattal.

eperjeske

Korcsoport: >54
2016. február 11.

Pénzért sosem vennék ilyesmit, de a gyógyszertári pontjaimat valamire el szeretném használni, hát legutóbb ezt hoztam haza. Gondoltam, kézmosásra csak jó lesz. Persze, lehet vele kezet mosni, de szárít! Az illata közönséges, mint a hasonló készítményeké, de ez legalább nem túl erős. Viszont ez a szín?! Az elegáns drapp gránit szappantartó tisztára kék mocsok tőle! Többet takarítom a szappantartót, mint kezet mosok ezzel a valamivel!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2016. február 11.

baba_girl_16

2015. július 4.

Ennek a szappannak a neve többet ígér, mint amennyit valójában tud. A Fa tusfürdőkkel eddig nem volt problémám, ezért nem is feltételeztem rosszat erről sem. Sajnos nagy csalódás, iszonyatosan szárít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 4.

trisztan

2015. július 4.

Az, hogy szárít, az egy dolog. De az, hogy kékes-nyúlós minden körülötte, na azt nagyon nem szeretem benne....

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. július 4.

kozlokova73

2013. február 27.

Azok az osszetevok,jaj de kinos. Nagyon akartak jot csinalni,de nem sikerult nekik. Az alga fele benne ezt jelzi. Egyszer vettem ilyet,de tobbet mar nem.

(-1)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. február 27.

(-1)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
macsekable

2012. április 7.

Ez a márka is tipikusan a kézmosószappan kategória. Ha pedig úgy is szárít, akkor még mindig használható illatosítónak, ablaktámasznak, könyvjelzőnek, önvédelmi eszköznek... :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. április 7.

magyarry

2012. március 28.

Éppen, mint a szőlő kivonatos fa szappant, ezt is nagyon-nagyon régen kaptam ajándékba, de mivel szárította a kezem, eltettem a szekrényembe. Ott viszont nagyon jól teljesít, még ki tudja hány év után is ontja magából a finom illatát :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. március 28.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Glycerin, Sodium Lactate, Propylene Glycol, Sorbitol