Fa

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szappanok

A krémet feltöltötte: Maniac, az összetevőket feltöltötte: tátombák, Módosítva: 2013. április 19.

Kategória:   Szappanok

pilleriin

2018. szeptember 5.

Testre és kézmosásra használtam, azt kell hogy mondjam, hogy annyira kiszárította a bőrömet, hogy egész nap viszkettem tőle, az illata pedig émelyítő. Gyorsan fogy és nagyon erősen habzik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 5.

JudithBeauty

2016. május 10.

Óriási csalódás volt ez az Aloe verás Fa szappan. Az illata semmilyen, nagyon szárít, még a kézmosás is kész kínszenvedés volt vele. Semmilyen pozitív tulajdonságot nem tudok említeni, nem tisztít és a habzása is rossz.
A kukában landolt pár használat után.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 10.

A kukában landolt pár használat után.

trisztan

2015. október 9.

Csak kézmosásra használom, de már alig várom, hogy elfogyjon.... egyébként nem szárít annyira mint egy átlagos szappan, de valahogy nem lett a kedvencem. Szerintem ezzel be is fejeztem a Fa szappanokkal való próbálkozásaimat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. október 9.

jégvirág

2013. október 25.

Talán csak ez az egyetlen Fa szappan, amit zuhanyzásra is használtam. Illata rendben, de a kedvencem nem lett. Kicsit szárít, de jól tisztít. Nem használtam huzamosabb ideig tusolásra, nem nagyon győzött meg, sőt a nem túl rokonszenves összetevőlista is arra ösztönöz, hogy ne vegyem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. október 25.

tátombák

2013. május 20.

kidobni nem akarom, de alig várom, hogy elhasználjam, és egy másikat próbálhassak ki helyette. 1-nek elmegy, de újravenni nem fogom. Az illatától nem dobtan hanyatt magam, az állaga megfelel a célnak

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 20.

mili

2012. november 15.

Meg se közelíti a régi Fa szappanok minőségét. Vettem három illatban, mikor akciós volt. Elhasználtam, de nagyon szárít, igaz nem is rosszabb mint a többi szappan, és még az ára is kedvező.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. november 15.

Maniac

2012. június 23.

Kézmosásra használjuk, eléggé olyan semmilyen illata van, nem szárít jobban, mint a többi szappan. Amit szeretek benne, hogy nem reped vagy törik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 23.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Glycerin, Sodium Lactate

Joghurt. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint hajkondícionáló és bőrvédő hatású összetevő.  A Paula Begoun szerint nem készült még olyan kutatás, mely bizonyította voltna, hogy a joghurt helyileg használva hatásos lenne a bőrön, viszont a fogyasztása negatívan befolyásolhatja az atópiás dermatitiszban szenvedők bőrét.