Best of Beauty 2019

Fa

Ár:   539 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet feltöltötte: noxibaba, az összetevőket feltöltötte: médea, Módosítva: 2012. június 24.

Kategória:   Tusfürdők

A Fa Joghurt Aloe Vera krémtusfürdő joghurt proteint és Aloe Vera tejet tartalmazó krémes formulája védi bőrét a kiszáradástól.

zsoxcore

2019. július 14.

Szokásos Fa textúrájú termék, friss, tavaszias-nyárias illattal, ami szerintem a gyöngyvirágra hasonlít. Szerettem, egyáltalán nem szárított, nem allergizált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 14.

Mirabylia

2019. július 5.

Régebben ez volt az egyik Fa tusfürdő, amit használtam. Ezt még egész sokszor. Kellemes volt az illata és az állaga, nem szárította nagy a bőröm, mint a többi.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 5.

Kamea

2019. május 15.

Szeretem és kész. Évek óta használom ezt az illatot. Üde és friss, megfizethető áron.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. május 15.

oaxaca

2019. május 8.

A Fa a kedvenc tusfürdő márkám, és a márkából ez a kedvenc illatom. Annyira imádom, már több mint 10 éve használom (felváltva másokkal) de ehhez mindig visszatérek. Számomra ez A tusfürdő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 8.

Adribogyi

2019. február 2.

Nagyon szeretjük, kellemes illata és állaga miatt

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 2.

Nagyon szeretjük, kellemes illata és állaga miatt

Panni21

2019. január 10.

A tusfürdők többnyire nem foglalkoztatnak, van, hogy ráállok valamire, és hónapokig azt veszem, máskor random bedobok valamit a kosárba, mert tetszik a színe, vagy jó az illata...Ezt konkrétan azért vettem, mert akció volt a márkára, és amugyis kellett épp, gyorsan lekaptam három különbözőt a polcról találomra, ez volt az egyik.
Használat közben azonban annyira megtetszett, hogy holnap megyek, és hozok még.. Annyira kellemes az illata, és mintha tényleg hidratálna kicsit.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 10.

JudithBeauty

2018. december 11.

Adtam egy új esélyt a Fa márkának, aminek elég hullámzó a minősége, tehát kétszer is meggondolom, hogy megveszem -e. Idén a Summertime Moments teljesen meglepett - jó értelemben, de most nem tudtam beszerezni, így ez a krémtusfürdő került a kosaramba. Száraz bőrre való, legalábbis ez áll a flakonon, viszont semmi extra hatást, vagy hidratálást nem vettem észre. Krémes állaga ellenére jobban szárít, mint egy tusolózselé. Az illata pedig inkább joghurtos, ami teljesen elnyomja az aloe verát, és nem is tartós. Nem vártam semmi extrát, viszont ez alulteljesített. Nálam szigorúan csak 2 csillag.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 11.

Szandika12

2018. december 3.

Egyik kedvenc tusfürdőm volt kiskoromban, imádtam az illatát :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 3.

Egyik kedvenc tusfürdőm volt kiskoromban, imádtam az illatát :)

blackrose

2018. november 21.

Amikor használtam règen az èn bőrömet nagyon hidratálta,igaz a sok illatanyag miatt nálam pattikat is okozott ezèrt alig vártam hogy elfogyjon, a vègère az aloe vera ès a joghurt illat már nekem sok volt. De ezèrt nem pontozom le, mert úgy vèlem az egyik legjobban hidratáló Fa tusfürdők közè tartozik. Az illata tartós zuhanyzás után is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 21.

silence

2018. november 20.

Imádom az illatát, ahányszor újravásároltam, mindig csak az illata miatt tettem! :-)
Sajnos nekem nagyon szárítja a bőrömet, és tusolás után mintha maradna egy kis "sikamlós" valami a bőrömön, amit nem lehet lemosni :-(
Más problémám nincs vele, mert kellemes az állaga, könnyű szétoszlatni és jó a tisztító hatása is.
Összességében: a Fa tusfürdőkkel amúgy sem vagyok teljes mértékben elégedett, vannak ettől sokkal jobb tusfürdők is, jóval barátibb áron, ezért csak 3 csillag.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 20.

Antioxidánsok: BHT
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice

Joghurt. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint hajkondícionáló és bőrvédő hatású összetevő.  A Paula Begoun szerint nem készült még olyan kutatás, mely bizonyította voltna, hogy a joghurt helyileg használva hatásos lenne a bőrön, viszont a fogyasztása negatívan befolyásolhatja az atópiás dermatitiszban szenvedők bőrét.