Fa

Ár:   539 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet feltöltötte: noxibaba, az összetevőket feltöltötte: médea, Módosítva: 2012. június 24.

Kategória:   Tusfürdők

A Fa Joghurt Aloe Vera krémtusfürdő joghurt proteint és Aloe Vera tejet tartalmazó krémes formulája védi bőrét a kiszáradástól.

Kingus23

2020. június 30.

Nagyon szeretem az illatát.Krémes ,kellemes ,jól habzik.Nem szárít,nem okoz irritációt.Teljesen meg vagyok elégedve vele.Már többször újra vettem

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 30.

Fiszuli

2020. május 14.

Az egyik kedvenc tusfürdőm és érdekesség, hogy csak és kizárólag utazásokkor használom. Ha nyaralni, ha telelni megyünk, mindig, kivétel nélkül ezt vásárolom meg és ezt használom. Nem vagyok kényszeres, de ez valamiért így alakult ki és ha már így lett, erről a hagyományról nem is mondok le. Imádom az illatát, nagyon jól habzik, nagyon jól tisztít, kiadós, kevés is elég belőle, de annyira oda vagyok az illatáért és annyira tartós hatást szeretnék vele elérni, hogy szinte pocsékolom és többször is átfürdök vele egy alkalommal. Nem viszketek tőle, nem szárít, nem irritál, nem bántja a bőrömet, nem úgy, mint sok nagyon márkás és nagyon drága, agyonra "hájpolt" tusfürdő, amik nálam nagyon sokszor első használat után mennek a kukába az előbb említett okok miatt. Ez puhít, ápol, hidratál, és mint említettem, a legszélsőségesebb évszakokban is megállja a helyét, akármilyen külső megterhelésnek is tegyem ki a bőrömet. Az utazásaim védjegye és örökre így is marad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 14.

Zizi99

2020. április 26.

Még évekkel ezelőtt kaptam ajándékba és nagyon meglepődtem, mert nagyon jó volt az illata és nekem a hidratálása is megfelelt, mert nem kellett utána rögtön testápolóért sikítani. 1-2-szer újra vettem, ára se rossz, aztán elcsábultam más márkákra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 26.

Diamond26

2020. április 11.

Kellemes, frissítő illatú tusfürdő, viszont muszáj utána testápolót használni, ugyanis nagyon szárítja a bőrt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 11.

demeterne

2020. február 11.

Régen szerettem a Fa tusfürdőket, de valahogy manapság már magamtól biztos nem nyúlnák érte a drogéria polcain. Volt egy időszak amikor valami megváltozott és elkezdte nagyon szárítani a bőrömet. Pedig az illatát nagyon szeretem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 11.

born86

2019. augusztus 2.

Száraz bőrre való, legalábbis ez áll a flakonon,. Krémes állaga ellenére szárít.
Hó fehér a lábam, és a kezem tőle,nem győzöm testápolózni mióta ezt használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 2.

Hó fehér a lábam, és a kezem tőle,nem győzöm testápolózni mióta ezt használom.

zsoxcore

2019. július 14.

Szokásos Fa textúrájú termék, friss, tavaszias-nyárias illattal, ami szerintem a gyöngyvirágra hasonlít. Szerettem, egyáltalán nem szárított, nem allergizált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 14.

Mirabylia

2019. július 5.

Régebben ez volt az egyik Fa tusfürdő, amit használtam. Ezt még egész sokszor. Kellemes volt az illata és az állaga, nem szárította nagy a bőröm, mint a többi.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 5.

Kamea

2019. május 15.

Szeretem és kész. Évek óta használom ezt az illatot. Üde és friss, megfizethető áron.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. május 15.

oaxaca

2019. május 8.

A Fa a kedvenc tusfürdő márkám, és a márkából ez a kedvenc illatom. Annyira imádom, már több mint 10 éve használom (felváltva másokkal) de ehhez mindig visszatérek. Számomra ez A tusfürdő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 8.

Antioxidánsok: BHT
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice

Joghurt. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint hajkondícionáló és bőrvédő hatású összetevő.  A Paula Begoun szerint nem készült még olyan kutatás, mely bizonyította voltna, hogy a joghurt helyileg használva hatásos lenne a bőrön, viszont a fogyasztása negatívan befolyásolhatja az atópiás dermatitiszban szenvedők bőrét.