Fa

Ár:   525 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet feltöltötte: fatime, az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2012. június 13.

Kategória:   Tusfürdők

Kókusz illatú, kókusz kivonatot tartalmazó krémtusfürdő még a száraz bőrűek számára is érzehetően lágy, sima bőr érzetét nyújtja.

Kinga79

2017. november 27.

Imádom! Nekem kókusz illatban ez az etalon. Az Ázsia/kínai vegyesboltokban kapható :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 27.

Irudi

2016. február 7.

Hosszan tartó, erős kókusz illata van.

Kókuszfanoknak ideális.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 7.

Hosszan tartó, erős kókusz illata van.

Kókuszfanoknak ideális.

lucintaa

2015. november 7.

Kókusz. <3 :)
Sikerült a napokban beszereznem, nagyon jó!
Isteni, "pont jó" kókuszos illata van, és az állaga is kicsit emlékeztet a kókuszra, na, meg a csomagolása is. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 7.

Kókusz. <3 :)
Sikerült a napokban beszereznem, nagyon jó!

allie

2015. augusztus 29.

A joghurtos-mandulás mellett a másik kedvencem, nagyon jó, friss kókuszos illata van, nem pedig az a mű kókusz ami sok kókusz illatú termékben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 29.

doreszka94

2015. július 4.

Pár hónapja vettem, tubusban nagyon jó illata volt, igazi kókuszos. Aztán pár használat után a bőrömön valami iszonyatos illata lett, valami tisztítószerre hasonlított. Azóta nem használom már,pedig csak kevés van az alján már,de ezzel az illattal nem tudom használni,mert borzasztó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 4.

Bettu

2014. november 15.

én most vettem:O itt pedig azt írják,hogy már nem gyártják. érdekes:O
amúgy jó illata van, bár fürdés után nem érzem annyira intenzíven magamon :S illata miatt 5* :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. november 15.

én most vettem:O itt pedig azt írják,hogy már nem gyártják. érdekes:O

jizunew

2014. október 17.

Én is örömmel vettem észre, hogy újra árulják a One Euro-s boltban. Vettem is, alig várom, hogy elkezdjem használni. Imádok mindent, ami kókuszos. Az illatát máris imádom. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 17.

-Juti-

2014. augusztus 4.

A múlt héten futottam össze vele Székesfehérvár belvárosában, egy olcsó drogériában. Meg is lepődtem, mert úgy tudtam, hogy már nem gyártják, de az eladó szerint egy hete érkezett.

Kellemes, krémes, szolidan kókuszos illata van, viszonylag sokáig tart lemosni, szinte tapad a bőrre. Engem nem szárított, ápolt, tiszta bőrt eredményezett a használata.

Az összetevőket átböngészve meglepve láttam, hogy joghurt kivonatot ugyan igen, de kókuszolajat vagy kivonatot nem tartalmaz. Ennek már más az INCI listája.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. augusztus 4.

szerpentin_b

2013. december 8.

Nem volt rossz bár komoly meló volt lemosni elég ragacsos volt utána a bőröm. Emellett jó volt az illata és sokáig is tartott.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 8.

Laura19

2013. szeptember 29.

Én is nagyon szerettem.
Ennek végre igazi kókusz illata volt. Tetszett a krémessége, az én bőrömet nem szárította.
Kár, hogy már nincs...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 29.

Én is nagyon szerettem.
Kár, hogy már nincs...

Hidratálók: Propylene Glycol

Joghurt. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint hajkondícionáló és bőrvédő hatású összetevő.  A Paula Begoun szerint nem készült még olyan kutatás, mely bizonyította voltna, hogy a joghurt helyileg használva hatásos lenne a bőrön, viszont a fogyasztása negatívan befolyásolhatja az atópiás dermatitiszban szenvedők bőrét.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Lauryl alkoholból származó tisztítószer, felületaktív anyag és emulgeálószer.