Fabulon

Ár:   840 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   24 db   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: zizz89, Módosítva: 2019. november 5.

Kiszerelés:   24 db
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Hatékonyan eltávolítja a vízálló sminket és szennyeződéseket, különösen ajánlott zsíros, pattanásos, problémás bőr tisztítására. Szalicilsav tartalma elősegíti a tág, könnyen szennyeződő pórusok összehúzódását. Fűzfakéreg tartalma nyugtatja a bőrt. Hidratáló hatóanyagai késleltetik a bőr kiszáradását.

r080tc4t

2019. december 5.

Nem igazán hozza le a sminket, vagyis látszatra igen, de ha utána átmosom az arcom micellás vízzel, akkor látványos, hogy mennyi smink maradt utána. Ez a része nem is szörnyű, viszont az orromat annyira kiszárítja, hogy másnapra tiszta fényes, elvékonyodott, hámló bőr borítja... Egyelőre 2 csillag, hátha nyáron jobb lesz

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 5.

Enne

2019. december 4.

Beauty box-os szerzemény, magamtól nem szoktam tisztító kendőt vásárolni (ennek több oka is van). Picit meg is lepődtem, amikor kibontottam a boxot és az egynegyedét ez a termék foglalta el. Úgy voltam vele, hogy ha már megvettem, akkor kipróbálom. Alapvetően nem zsíros és pattanásos a bőröm, csak időnként jön elő néhány duzzanat. Most épp ilyen életszakaszomban voltam, ezért 3-4 este is ezzel töröltem át az arcomat. Előtte a szem körüli sminket érdemes lemosni mással, mert ezzel a nagy kendővel nehéz például a szempillaspirált levarázsolni. Utána csak tiszta vízzel öblítettem le az arcomat. Meglepően kellemes érzetet hagy maga után különben, azt gondoltam, hogy szárítani fog, mivel zsíros bőrre ajánlják, de nem tapasztaltam ilyet, sem kivörösödést, semmit. Illata is finom. Nem tudom, mindennapos használat mellett milyen hatása lenne, de én csak ebben a néhány napban fogom elővenni havonta, így szépen el is fog kopni. Nálam mindent összevetve négyes, és ez dicséret!
Megjegyzés: az enyém úgy érkezett, hogy a tetején a lezárófólia meg volt sérülve (átvágta valami). De hamar észrevettem szerencsére, ragasztottam rá egy plusz réteg ragasztószalagot, így nem fognak kiszáradni a kendők.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 4.

zizz89

2019. november 9.

CSÍP.
Mintha kamaszkorom Tini Tonikjába (szintén Fabulon) mártották volna ezt a kendőt.
Pont úgy végzi is a dolgát viszont: rendesen tisztít.
Csakhát, számomra távolról sem bőrbarát. Úgyhogy csak óvatosan vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. november 9.

CSÍP.
Pont úgy végzi is a dolgát viszont: rendesen tisztít.
Csakhát, számomra távolról sem bőrbarát. Úgyhogy csak óvatosan vele.

Antioxidánsok: Aesculus Hippocastanum (Horse Chestnut) Extract
Gyulladáscsökkentők: Salix Alba (White Willow) Bark Extract, Salicylic Acid, Calendula Officinalis (Pot Marigold) Extract, Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract
Hidratálók: Propylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Közönséges diófa levelének kivonata. A CosIng besorolása szerint szövetösszehúzó, maszkoló (kellemetlen illat, íz semlegesítése), térfogatnövelő, tisztító, nyugtató összetevő.