Facelle

Ár:   299 Ft   Kategória:   Egyéb
Kiszerelés:   20 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: pacsalia, az összetevőket feltöltötte: csaktom, Módosítva: 2020. június 8.

Kiszerelés:   20 db
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Egyéb

Intim törlőkendő 100% biológiailag lebomló anyagból. Allantoinnal, kamilla kivonattal és tejsavval.

viragi

2021. január 19.

A kék csomagolásút nagyon szerettem, de most másikat kell keresnem, mert nekem is az a problémám, hogy nem olyan nedvesek a kendők, ami odáig fokozódik, hogy a megbontott csomag végére már teljesen kiszárad és abszolút nem tölti be így a funkcióját. Ha meg x darabot emiatt ki kell dobnom, akkor meg még drága is. Az összetevőket nézve csak két (zöld pöttyös) dologban különbözik a régi és új kendő, de azt nem tudom megállapítani, hogy ez a nedvességet befolyásolja-e vagy sem. Kár érte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. január 19.

tonic

2020. augusztus 29.

Nem tudom miért kellett megint új csomagolás,imádtam a kis vasmacskákat..na de a beltartalom a lényeg,az meg jó,lehet,hogy ugyanaz az összetétel is,de azt nem néztem.
Up
Sajnos leveszek én is a csillagokból,igaza van az előttem szólónak,sajnos nem olyan jó és nedves,mint az előző verzió. Az első néhány kendőnél ez nem tűnik fel,hiszen ott még nedves volt,viszont ahogy fogyott,egyre szárazabb volt,amit nem szeretek. Nem tudom miért kell változtatni,ha vmi jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. augusztus 29.

Up

pacsalia

2020. augusztus 29.

Az előző (kék csomagos) sokkal jobb volt, de azt már nem találom sehol. Nem tudom, miért kell elrontani azt ami egyszer már jó volt.
Ez így nagyjából kukába való. Nem elég nedvesek a kendők, és a minimális nedvesség kb 3 nappal felbontás után elpárolog. Plusz az anyaga is furább lett.. Ennyi erővel vehettem volna 1 csomag zsepit 40 forintért, kb ugyanannyit ér.
Az előző verzióját újravettem többször is, de ez az új egy nagy 0. Sajnálom, mert kereshetek új kedvenc intim törlőt :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 29.

vikica00

2020. augusztus 10.

Nincsen vele különösebb problémám. Egyedül talán annyi,hogy a kendők lehetnének kicsit nedvesebbek,de így sem használhatatlan. Nem használom 0-24-ben,csak egyszer-egyszer,így meg kiadós mennyiség az a 20 darab ami benne van. Viszont ha elfogy,nem fogom újravenni,másik után fogok nézni. +pont hogy nem drága

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. augusztus 10.

manitia

2020. augusztus 10.

Nem tudom, hogy a csomagolással változott-e a beltartalom vagy én fogtam ki selejteset, de nagyon szárazak a kendők. Azért szerettem ezt a Facelle-t a DM Jessa törlőkendőjével szemben, mert a kendők rendesen át voltak itatva. Ez az új fajta egyáltalán nem olyan (vagy csak én fogtam ki rosszat, javítsatok ki ha tévedek). Szerencsére nem drága, így veszek egy másikat és letesztelem, de ha az is ilyen rossz, akkor másik után kell néznem.:(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 10.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Bisabolol
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Butylene Glycol, Glucose, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid, Citric Acid

Cukor (sima répacukor). A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló hatása van.