Best of Beauty 2019

FaceLove

Ár:   1990 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kneva, Módosítva: 2019. január 14.

Ár:   1990 Ft
Lelőhely:   Douglas
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

A magas minőséget képviselő Panda Face maszk természetes rózsakivonattal dúsított aktív folyadékkal van telítve. A biocellulóz szövetfátyol maszk szuperfinom mikroszálai révén kompressziós pólyaként működve tápanyagokkal látja el a bőrt. Az eredmény: érezhetően ragyogóbb, simább és kiegyensúlyozott bőrfelszín.

Face Love X-mas Spices  Biocellulóz Maszk
Ár: 1000 Ft , Eladó: Osika
Állapot: Új, bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: Banki átutalást követően ajánlottan postázom. A pk. a vevőt terheli. Bp-en személyes átvétel is lehetséges.
Alexandra96

2017. november 6.

Én ennek a márkának a "tigrises" változatát vettem meg. Sajnos allergias reakcio lepett fel, vorosen izott az arcom es kiutesek jelentek meg. Bambusos volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 6.

kneva

2017. augusztus 29.

Szép és főleg hosszú összetevőlista, szépen hidratálta a bőrömet. Az állat print tényleg nagyon vicces, de inkább a fiatalosabb lelkületűeket célozza meg, a gyerekeimnek is nagyon tetszett például. Nekem elég furcsa volt magamat pandaként látni, de kutyára is ugyanennyire hasonlított szerintem. Egy kissé idétlenül éreztem magam. Mindenesetre üdítő látvány volt a fehér maszkokhoz képest, de erre nem adok külön pontot. Nem választanék mintásat a sima helyett.
Maga a maszk teszi a dolgát, de túlárazottnak tartom. Lehet, hogy hosszabb távon és rendszeresen használva érezhető a wow-effektus, de szerintem az olcsóbb verziók is tudnak ennyit (és most nem a 200 Ft-osokra gondolok, hanem pl a My Hsin Ni-re). Én egy maszkot tettem fel összesen, és végig nem voltam benne biztos, h érdemes volt-e megvenni 2000 Ft-ért.
Éjjelre tettem fel és hagytam teljesen megszáradni, meg el is aludtam benne. A tasakban maradt folyadékot még legalább 3 estén keresztül használgattam a rutinom utolsó lépéseként.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 29.

Antioxidánsok: Beta-Glucan, Punica Granatum (Pomegranate) Extract, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract, Beta-Glucan, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Calendula Officinalis (Pot Marigold) Extract
Hidratálók: Sorbitol, Glycerin, Sodium Hyaluronate, Propanediol, Hydroxyethyl Urea, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Caprylyl Glycol, Butylene Glycol
Peptidek: Palmitoyl Pentapeptide-3, Oligopeptide-1
Vitaminok: Niacinamide

Sorbitol h 1 1

Rizsből készült bőr és hajkondícionáló anyag.

A futurederm szerint az egyik leghatásosabb ma ismert peptid, mely serkenti a kollagénszintézist és a sejtközi mátrix egyéb fehérjéinek a termelődését is. Egy 2005-ös tanulmány szerint a palmitoyl pentapeptide-3 határozottan segít a finom vonalak és ráncok enyhítésében, valamint a bőr általános hidratáltságán is javít.

Tökmagolaj. A tökmagolaj sok, a bőr számára hasznos összetevőt tartalmaz: zsírsavakat, antioxidánsokat és sejtkommunikáló anyagokat (pl. karotin, lutein, E-vitamin, linoleic sav). Ráadásul a tökmagolaj nem tartalmaz semmiféle irritáló illatösszetevőt, így  a bőr számára kiváló és természetes anyag.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.