Faith In Nature

Ár:   1490 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet feltöltötte: malvina, az összetevőket feltöltötte: Asztrid, Módosítva: 2014. november 27.

Kategória:   Hajápolók

Sötétebb árnyalatú vagy fekete hajra ajánlott. Kizárólag növényi eredetű, természetes anyagokat tartalmaz. Parabén-mentes, tartósítószert az alkotóelemek még nyomokban sem tartalmaznak. PH értéke hasonló a fejbőr pH értékéhez. Antioxidánsokban gazdag és serkenti az endorfin termelését.

Kiszerelés: 250 ml

nutellaspalacsinta88

2017. március 30.

"Natúr" balzsamot kerestem, ezért választottam. Sajnos nem vált be, a szekrény mélyén végezte szegény. Nagyon sok kell belőle, hogy érezzem, hogy egyáltalán van valami a hajamon, de még ezután is száraz és gubancos marad. A csapvíz kb többet ér.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 30.

DianaS

2016. május 6.

Szuper balzsam, selymes és puha tőle a haj, na és persze az illata a legjobb! :) Az állaga viszont kicsit túl folyékony nekem. Igaz az én hosszú hajamra jó sok kell belőle, de így is megérte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 6.

Emmeline

2015. december 8.

Pár használat után nem győzött meg. :( Gyorsan fogy, és a derékig érő hajamra rengeteg kell, és nem is hidratál eléggé, a hajam pedig csomós marad.

Up: Semmit sem ér, csak gubancosabb tőle a hajam. Teljes pénzkidobás volt

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 8.

Up: Semmit sem ér, csak gubancosabb tőle a hajam. Teljes pénzkidobás volt

Asztrid

2014. november 24.

Mikor úgy döntöttem, hogy kissé sötétebb lesz a hajzatom, ennek megfelelő terméket kerestem. Ez jónak tűnt, és nem csalódtam. Puha, selymes, csillogó lett tőle a hajam. Szerintem bárki használhatja, mivel egyáltalán nem sötétít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. november 24.