Faith In Nature

Ár:   1240 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Zsíros

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Kíváncsi Fáncsi, Módosítva: 2013. április 10.

Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Zsíros

• Zsíros hajra való sampon.
  • Kizárólag növényi eredetű, természetes anyagokat tartalmaz.
  • Parabén-mentes, tartósítószert az alkotóelemek még nyomokban sem tartalmaznak.

Franci08

2020. május 8.

Hónapok óta használom. Nagyon jó választás volt számomra, csak ajánlani tudom. Gyorsan zsírosodó hajamra kerestem sampont,amire nekem bevált.
Kicsit szárít,de számomra nem zavaró mértékben,hiszen balzsamot eleve mindig használok. Kellemes az illata,de valóban nem igazán tartós. A csomagolása szép és persze nem utolsó sorban teljesen természetes összetevőkből készült.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 8.

Zsuliette

2020. március 25.

Egyszerűen imádom. Úgy érzem megtaláltam a nagy Ő-t, sok évnyi keresgélés után. Viszonylag zsíros hajam van, de ezzel a samponnal 3 napig olyan szép fényes a hajam, mintha aznap mostam volna meg. Finom illata van és természetes, nem irritálja a fejbőrt. Ha kifogy biztos újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 25.

sz10

2019. április 5.

Gyorsan zsírosodó hajam van de ez 1-2 nappal kitolta nekem a hajmosások gyakoriságát. Nagyon finom illata van, de csak kb 1 napig marad meg. Tetszik hogy van benne e-vitamin és hogy természetes összetevőkből van. Puha és fényes lesz tőle a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 5.

Honey33

2019. március 4.

Az illata fenomenális, imádom: kellemes citrusos-narancsos. Viszont sajnos egy picit szárít, bár koránt sem annyira, mint a korábbi samponjaim, szóval túlélhető egy kis balzsamozással.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 4.

nkriszti98

2019. január 23.

Eddigi kedvenc samponom, iszonyat puha és fényes tőle a hajam, az illata isteni és egész sokáig elég.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 23.

Mafisz

2018. április 11.

Zselés szaloncukor illata van és az amúgy gubancom,kisfésülhetetlen rakoncátlan hajamat jól helyre tette.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 11.

Selvadjia

2017. december 23.

A szép összetevői miatt vettem meg ezt a sampont . Nekem a zsírosodáson sajnos nem segített . Arra inkább bevált a rozmaringos testvére . Az illatát imádom de nekem nem újravevős .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 23.

sziku

2017. december 22.

nagyon jó választás volt. finom az illata és egy samponozással is tökéletesen tisztít. :)

update:
imádom hogy tartást ad a hajamnak, viszont kicsit szárít

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 22.

update:
imádom hogy tartást ad a hajamnak, viszont kicsit szárít

NaomiNaomi

2017. május 24.

Nagyon jó illata van, friss, citrusos. Zsírosodás ellen vettem, szerettem volna egy természetes összetevőjű sampont. Eddig jól bevált. A hajam dúsabbnak tűnik, kicsit szárít, de balzsammal együtt nagyon jó kis termék.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 24.

csipkebogy8

2017. május 13.

Csodás az illata! Kár, hogy a hajamon nem érződik, csak mosás közben. Megszüntette a korpámat, sokáig elég, szépek az összetevői, mindenképp újravevős!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 13.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Extract, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Camellia Sinensis (Green Tea) Extract, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Camellia Sinensis (Green Tea) Extract, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Glycerin

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Mandarinhéj olaj. A Dermaxime szerint a mandarin olajnak sejmegújító és antiszeptikus hatása van, segít a bőrt megtisztítani és egyensúlyba hozni. Ugyanakkor más citrusfélék olajához és kivonatához hasonlóan potenciális bőrirritáló.