Faith In Nature

Ár:   1240 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Debbie, Módosítva: 2012. január 7.

Kategória:   Hajápolók

Normál vagy száraz hajra. Kizárólag növényi eredetű, természetes anyagokat tartalmaz, parabén-mentes, tartósítószert az alkotóelemek még nyomokban sem tartalmaznak. PH semleges. A jojoba megköti a bőr nedvességtartalmát, így lágyítja és nedvesen tartja azt. Magas E-vitamin tartalma védi a bőrt és a hajat. Védelmet nyújt a nap ártalmas UV sugaraival szemben.

Magnolieae

2017. április 9.

Samponjával együtt használva sem jött be. Nehezebben fésülhetővé vált mosás után a hajam. Hajvasalót használok, ezzel együtt biztosan nem működik (ellenben más samponokkal). Talán annak bejöhet, aki egyébként nem nyúzza a haját magas hővel. Nem tudtam elhasználni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 9.

Nialen

2017. február 22.

Nagyon szeretem, talan eddigi legjobb az elmult evekben. Egyaltalan nem zsirosit, pedig altalaban ez szokott a gondom lenni a kondicionaloknal. Szepen kisimitja a hajam, es amiota a samponjaval hasznalom egyutt, latvanyosan egeszsegesebb es fenyesebb a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 22.

idnA

2016. november 19.

A márka samponjai, vagy más natúr sampon után használom. 2 flakon fogyott eddig el. Azért szeretem, mert könnyen ki tudom vele fésülni a csikorgósra mosott hajamat amellett, hogy nem nehezíti el és nem is zsírosítja. Külön jó, hogy van benne panthenol, így ad egy kis fényt is. A normál hajat kellően ápolja, ha kicsit szárazabbak a hajvégeim, akkor ez kevés. Az illatát is szeretem, bár elég hamar elillan. Törölközőszáraz hajra szoktam tenni, mert elég híg az állaga. Biztosan újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 19.

Barbika4

2015. november 10.

A sampont már véleményeztem korábban, de ez elmaradt, pedig mindig is együtt használtam őket.
A 3-at vettem már meg ebből a kombinációból, még mindig elégedett vagyok, a sampon után azért kihúzza a hajam a sz..ból, az annyira szárít.
Bár mikor mosom a hajam néha eltöprengek, hogy nem lenne-e ennél jobb a hajamnak már sampon/balzsam, de kedvem meg nincs utána járni, addig amíg meg újraveszem, hogyan adhatnék nem 5 csillagot...jajjj

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 10.

szzsuzsa0822

2015. november 8.

A samponja borzasztó, ő viszont tűrhető, egy átlagos balzsam. Illata kellemes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 8.

A samponja borzasztó, ő viszont tűrhető, egy átlagos balzsam. Illata kellemes.

Skye

2015. július 27.

Nem mondanám csodaszernek, elég "szélfútta" lesz a hajam tőle. Az illata nagyon jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 27.

miri77

2014. augusztus 27.

A jojobás család sampon-család tagjával együtt használtam. Így együtt szépen ápolták a hajam hosszát ( fejbőrömre nem használtam). Én így használtam, hogy nemcsak rákentem a hajamra, hanem jól belemaszíroztam, kb. 3 percig rajtahagytam, majd kiöblítettem. Így szépen ápolt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. augusztus 27.

Maeve

Korcsoport: >54
2014. május 23.

Az itteni véleményeket olvasva nem igazán bíztam a termékben. Napokig kerestem helyette valami más alternatívát, de azt gondoltam, hogy ha már mindenképpen natúr összetevős sampont-balzsamot szeretnék, muszáj lemondanom a drogériás termékeknél tapasztalt minőségről. Tévedtem. A Faith In Nature jojobából tényleg kevés kell. A sampon az én hajamon jól habzott, a balzsam pedig tökéletes volt, pedig az én hajam igazán nehéz eset. Hihetetlenül könnyen gubancolódik, nagyon vékony szálú, sérülékeny. De most mintha fényesebb és dúsabb is lenne. Meg vagyok elégedve :).

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2014. május 23.

Sedna

2014. február 20.

A samponjával együtt használtam el belőle immár majdnem egy egész flakont. A sampon az én hajamat csikorgósan-szárazan tisztára mosta, és ez a balzsam enyhített valamit az érzeten, viszont ezen kívül nem sok egyebet köszönhetek neki. Ami számomra fontos lenne egy balzsamban, a könnyű kifésülhetőség sajnos teljes mértékben elmaradt. Viszont az illatát szeretem, és engem az állaga sem zavar különösebben.

Összességében azt kell mondjam, biztosan nem fogom újravenni, de "egynek elment".

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 20.

Zsenike

2013. augusztus 1.

remek balzsam, a samponjával együtt használom, és igazi telitalálatnak bizonyultak. Selymes, fényes lesz tőle a hajam, és amivel eddig sokat küzdöttem, a vattaszerű száraz haj, azon is enyhített. előtte hithű alverdés voltam, de őszintés szólva száraz haj-zsíros fejbőr kombóra nem vált be, csak még inkább szárította a hajamat és rettenetesen gubancolta. Ez sokkal jobb, kiegyenlíti a kettő közti különbséget, és kevésbé lesz gubancos a hajam hajmosás után.
Nekem nincs bajom a híg állagával, mert rendesen bevonja a hajamat, nem folyik le róla. Illata eredeti trópusi virágillat, aki erre vevő, az fogja szeretni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 1.

Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil
Vitaminok: Panthenol