Faith In Nature

Ár:   1310 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Vedd meg online a Okokucko.hu-n 1490 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Panda, az összetevőket feltöltötte: idusmidus, Módosítva: 2013. szeptember 16.

Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Vedd meg online: Okokucko.hu, 1490 Ft

Kizárólag növényi eredetű, természetes anyagokat tartalmaz. Parabén-mentes, tartósítószert az alkotóelemek még nyomokban sem tartalmaznak, PH semleges. A jojoba megköti a bőr nedvességtartalmát, így lágyítja és nedvesen tartja azt. Magas E-vitamin tartalma védi a fejbőrt és a hajat. Védelmet nyújt a nap ártalmas UV sugaraival szemben. A samponban lévő B5 vitamin elősegíti a haj és a fejbőr gyógyulását. A bio tengeri hínár kivonat antioxidánsaival és ásványi anyagaival hatékonyan táplálja fejbőrét.

Ár: 1490 Ft , Eladó: Okokucko.hu
További Faith in Nature termékeket találsz az Ökokuckó webshopban
Vala111

2019. augusztus 12.

Ugyanennek a márknak a sárkánygyümölcsös samponjával felváltva használom. Hennázás után mikor szárazabb a hajam, kifejezetten jól jön egy kis olajos sampon, utána pedig váltok a kevésbé olajosra. Igy bevált.
Mivel ebben nem csak illóolaj van hanem jojoba olaj is, esélyes hogy lelapítja zsírosítja valaki haját, és aki még nem használt szilikonmentes sampont készuljon fel, hogy sprőd lehet a haja. Nem a sampon hibája, ez ilyen sajnos, ki kell tapasztalni mjvel együtt jó. Én pont ezért használok festés után olajos sampont, balzsamot vagy pakolást ami segített.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 12.

pankalino

2019. június 24.

Nagyon szeretem a FIN termékeket, de a jojobás sajnos nem jött be. Csúnya, szálkás volt tőle a hajam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 24.

KST

2018. november 27.

Évek óta szilikonmentes, lehetőleg natúr samponokat használok. Sajnos nekem nem működött eddig ez a sampon. Türelmesen használgattam, másfél hónap alatt alig fogyott még belőle (ez pozitív), viszont már a második napon zsírosodni kezdett a hajam tőle, ami más samponoknál csak a harmadik nap végén szokott jelentkezni. Emellett úgy érzem, túl csikorgósra tisztítja a hajamat, talán ettől is zsírosodik jobban, a hajvégeimet meg inkább szárítja. Most próbából egy itthoni másik samponnal mostam meg a hajamat, ezt még majd próbálgatom. Ha javul a helyzet, felcsillagozom, most sajna csak egy hármas.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 27.

anii99

2018. szeptember 14.

Annyira akartam szeretni..de annyira. Nagy reményeked fűztem hozzá. Nem mondom azt,hogy csalódás volt, de nem is lett a kedvencem, nem vettem újra. Első olyan samponom volt, ami szilikon és minden sz@r mentes, mert ki akartam űzni az ilyen rossz összetételű samponokat az életemből. Adtam neki időt, nem 2 hét után vártam erdményt, nyilván kell idő amíg a haj és a fejbőr hozzászokik hogy már nem kapja azokat a káros anyagokat. De 4 hónap után se vagyok tőle elájulva..megadom a 4*-ot,mert amúgy teszi a dolgát, az illatát külön szeretem, bár valóba nehezen habzik,meg nekem nagyon kócos lett tőle a hajam (ami amúgy is nagyon kócolódik mert ilyen szar 😂) ..Még van belőle egy kicsi,azt elhasználom de már ez mellett a Nivea micellás samponját használom,ami nekem sokkal jobban bevált...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 14.

vulpemania

2018. augusztus 26.

A fejbőröm folytonos korpásodási problémájára keresgéltem ezer éve sampont. Próbáltam gyógyszertárit, eucerint, kifejezetten korpásodásra való samponokat is, de hiába. Talán az eucerin még jó is volt, de rettenetesen drága. Gondolhattam volna, hogy valamilyen összetevő miatt korpás a hajam, mert száraz korpám van. Hajmosás után is mindig csupa korpa volt a fejem...Próbáltam pakolásokat is, meg mindet, komolyan! És úgy döntöttem megválok a szilikonos, parabénes mindenféle vegyianyagos vackoktól, mert lehet ez itt a probléma.
Jól sejtettem, nekem ez a jojobás sampon nagyon sokat javított a fejbőröm állapotán! Szépen tisztítja a fejbőrömet és kíméletesen.( nem viszket utána, ahogy szokott)
Soha többé nem fogok drogériás samponokat használni! Őszintén megvallva én mindig használok balzsamot, szinte minden hajmosásnál, így arról nem tudok nyilatkozni, amit többen is írtak, hogy nagyon szárít...Szerintem nem szárít, csak mindenki a szilikonos samponokhoz szokott és azok egy láthatatlan réteget képeznek a bőrön és a hajon is, de egyáltalán nem javítanak rajta, csak az érzet más.
Egyéb tudnivalók:
- nem habzik úgy mint hagyományos társai, bár én kétszer szoktam általában samponozni, így nem zavar, jól tisztít
- folyékony állaga miatt érdemes felhígítani, ha spórolni szeretnétek, meg ahogy észrevettem kevés is elég belőle
- ha valaki összeköti a tisztaságot a habzás nagyságával, azonak nem ajánlom
Majd még jövök update-elni, hogy újravevős lesz e. :) Jah és az illata valami fenomenális! :D

UPDATE: Sajnos nem vettem újra, mert újból korpás, viszketős a fejem :( Az SLS és a parfüm a bűnös...( pedig imádtam az illatát)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 26.

Egyéb tudnivalók:
- ha valaki összeköti a tisztaságot a habzás nagyságával, azonak nem ajánlom

sofi3

2018. július 9.

Update: fél évre elhagytam Santé/Terra Naturi termékekért, amiért száraz, töredezett haj és viszkető, kiszáradt, korpás/pikkelysömörös fejbőr lett a jutalmam (a hajhullásról nem is beszélve), ezért visszatértem. Imádom az illatát, ami tényleg jojobás, és már egy hajmosás után kevésbé viszket a fejbőröm. Remélem, rendbe tudja tenni a kárt, amit a Santé sampon okozott. Eddig is többször újravettem, és amíg gyártják, venni is fogom.

Nagyjából egy éve használom a balzsamjával
együtt. A balzsamot le kellett cserélnem, mert sajnos nem volt elég a száraz hajamra.
Jó kis sampon, ezzel váltottam natúr hajápolásra. Egy év után azt veszem észre, hogy kicsit szárít, de nem fogom ezért lecserélni, mert mostanában újra használok hajszárítót, meg a fűtés meg minden. Szóval jó kis cucc, nem is drága, szeretem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 9.

Nagyjából egy éve használom a balzsamjával

ZitaBalaton

2018. február 17.

Annak idején, mikor elért a "mindent lecserélek natúrkozmetikumra" sugallat, az első szerzeményem ez a sampon volt. A natúr szappanok, parfümök, testápolók esetében lett pár sikertelen próbálkozásom, mire rátaláltam az igazira, de ez a sampon telitalálat volt elsőre.

Korpásodásra hajlamos a hajam (vagyis az volt! ezzel a samponnal már rá kellene keresnem a google-ban, hogy is néz ki a korpa, olyan rég láttam...), csodásan tisztítja. Az én tapasztalatom szerint habzik is, ha valakinek ez mérvadó egy samponnál. Mivel balzsammal együtt használom, nem tudom, önmagában mennyire szárít.
Egy szó mint száz, nekem tökéletesen bevált, nem hinném, hogy egyhamar lecserélem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 17.

Magnolieae

2017. április 9.

Sajnos nem sikerült elhasználni. Az én hajam nem lett szebb tőle, inkább csak mosás után nehezebben fésülhető a kondicionálójával együtt használva is. A természetes összetevői ettől függetlenül szimpatikusak. Talán ha nem vasalnám a hajam jobban bejött volna, de így valami kompatibilisebbre volt szükségem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 9.

Nialen

2017. február 22.

Egyik legkedvesebb samponom lett, a csokis valtozataval egyutt. Nem neheziti el a hajat, puha, es fenyes lesz a hasznalata utan. Az ara is teljesen rendben van, foleg ha azt tekintjuk viszonylag hosszu ideig birja. Igaz kisse folyos, de egy ido utan hozza lehet szokni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 22.

Chootie

2016. október 2.

Szeretem az illatát és a fejbőrömnek is jó volt, de balzsam nélkül brutálisan szálkásít és gubancol. Jojobás sampon létére picit csalódott vagyok, de egy másik formulájuk talán jobb lesz. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 2.

Vitaminok: Panthenol

Emulgeálószer, felületaktív anyag.