Faith In Nature

Ár:   1240 Ft   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Tatus, Módosítva: 2014. április 17.

Kategória:   Hajápolók
Bőrtípus:   Száraz, Normál

Egy különleges trópusi aromával rendelkező kondicionáló, melynek bio kókusz az alapanyaga. Illatával a trópusokba röpíti az érzékleteket.

Természetes E-vitaminban gazdag. Mossa meg a haját a Kókusz samponnal.

Vala111

2019. augusztus 18.

Szilikonmentest kerestem. Illata miatt választottam pont ezt, mert igazi kókuszillata van. Azért használom csak néha, mert válig érő hajam van es az is zavaró ha csak a végeit kenem be balzsammal, mert ez pont elég ahhoz hogy kicsússzon belőle a hajgumi.
Évek óta amúgy sics eltöredezve a hajam ezért egész hajra használom kb 3 hetente pakolásnak (a fejbőrömet igyekszem kihagyni) ha annak lehet nevezni amit csinálok, mert zuhanyzáskor nincs időm 2 percnél többre.
Lemosáskor olyan mintha nem csináltam volna semmit, de száradás után selymes, könnyen fésülhető hajat kapok. Pont úgy mint egy szilikonossal, csak szebb összetevőkkel. Bár elkerülni úgyse tudom mert a natur cuccok drágák, jobb érzés ha kevesebb irritáló tartósítószert kenek magamra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 18.

LiterallyWhite

2019. május 12.

A Faith in Nature rozmaring sampon mellé vettem balzsamnak. A sampon elképesztően szárító hatását ellensúlyozza, és a kókusz illat is nagyon kellemes. Az 5 perces hatási időt érdemes betartani, különben nem fogja nyújtani a kívánt hatást. Ez a balzsam valamivel jobb, mint a sampon, mivel tényleg kifésülhetőbbé teszi a hajat, viszont nem csodaszer. Sőt, egyáltalán nem költségkímélő, hogy sokkal többet kell belőle elhasználni, hogy egyáltalán hasson. Azért jár a 3 csillag, mert valójában semmi extrát nem nyújt, balzsamként funkcionál, de egetrengető hatásra számítani felesleges.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 12.

Magneto

2017. augusztus 12.

Nem rossz ez a termék, végzi a dolgát, puhitja és könnyű esésűvé teszi a a hajamat, szeretem az illatát az állagát, megfizethető, bár nagyon gyorsan elfogy, kissé problémás adagolni, a javasolt 5 percnél tovább szoktam alkalmazni, amivel nem tudom, hogy javithatok e az eredményességén. Alfaparfos szőkitő sapmonnal mosok hajat, ami a feladatát elvégzi, de nagyon szárazzá, kifésülhetetlenné teszi a hajamat, tényleg hajbalzsam nélkül nem tudnék vele kezdeni semmit, ez a termék pedig kiegyensúlyozza amit a samponnal elrontok. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 12.

Victory

2017. január 11.

A samponját is használom,nekem egyáltalán nem zsirositja a hajam pedig hetente egyszer mosom!selymes és puha lesz a dauerolt hajam,száraz festett hajra tökéletes választás!csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 11.

narcozia

2016. szeptember 28.

Akkor találtam ezt a balzsamot, amikor valami egészségesebb, természetesebb alternatíva után néztem a szokásos drogériás opciók helyett. Mindenképp valami nagyon jó, édes illatot szerettem volna, ezért választottam a kókuszt. Én teljesen elégedett vagyok vele, már kb. egy hónapja használom és nagyon selymesek, puhák a hajvégeim. Könnyen ki is tudom fésülni a hajam és nem kócolódik. Szerintem nincs értelme balzsamot egész hajhosszra felvinni, és mivel csak a hajvégekre használom, így nem zsírosít. A sampont nem próbáltam ki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 28.

dincs933

2015. november 8.

A samponjával együtt vásároltam meg, de mindkettő hatalmas csalódás. Borzasztóan zsírosít és ugyanúgy kócolódik a hajam és nehezen fésülhető, mintha nem is használtam volna balzsamot. Próbáltam már többféleképpen (csak néhány percet hagytam rajta vagy pakolásként) de semmire nem jó. Sajnálom pedig bíztam benne, mert jó véleményeket hallottam róla.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 8.

Antioxidánsok: Tocopherol