Faith In Nature

Ár:   1700 Ft   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál

A krémet feltöltötte: nusy02, az összetevőket feltöltötte: skincare, Módosítva: 2012. július 27.

Kategória:   Hajápolók
Bőrtípus:   Száraz, Normál

Normál vagy száraz hajra. Kizárólag növényi eredetű, természetes anyagokat tartalmaz. Parabén-mentes, tartósítószert az alkotóelemek még nyomokban sem tartalmaznak. PH semleges. A Faith in Nature levendula és geránium hajkondicionáló segít a fejbőr faggyútermelésének szabályzásában. A két illóolaj keveréke természetesen és kíméletesen frissít, fertőtlenít.

Nem tartalmaz mesterséges tartósítószert, illatanyagot és színezéket, illetve olajszármazékot. A termék biológiai úton teljes mértékben lebomlik.

culko

2018. október 16.

Annyira bíztam benne. Reméltem, hogy milyen király lesz. De sajnos nekem nem jött be. Túl híg, nem kiadós. Az illata inkább Levendula, csak a használat elején érzem a rózsát, minimálisan. És így nekem full öregasszony illatú. Nem veszem újra. Tovább keresgélek. Az összetevői miatt adom rá a csillagot meg azért, mert az illata természetes, nem mű, és annak, aki szereti a levendula illatát, biztos bejön.
Jaj és nem tartós az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 16.

Jaj és nem tartós az illata.

sziku

2017. december 22.

Egyre jobban tetszik :) Mosás után mindig finom, lágy tőle a hajam. Eleinte kevésnek tűnt a száraz hajvégeimre, de okosan be lehet illeszteni a hajápolási rutinba. Nyílván nem kell tőle csodákat várni, mert ez csak egy balzsam. (Esténként egy csepp jojobaolajat masszírozok a hajvégeimbe pluszban)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 22.

idnA

2015. szeptember 11.

Az egyik legjobb FIN balzsam. Nem zsírosítja, nem nehezíti el a hajat, de hidratálja. Hígabb állagú, ezért kicsit több kell belőle, jól el lehet oszlatni és bemasszírozni a hajba. Meg kell tanulni "okosan" használni, hogy ne kenje rá az ember a fél flakont a hajára. Én a fejbőrbe is be szoktam masszírozni, rá van írva, h lehet, nem zsírosít úgy sem. Tovább szoktam rajta hagyni a hajamon, úgy 15-20 percig, aztán félig-meddig megszárítom és csak utána fésülöm ki, így minimálisan kell csak "tépni" a hajam, amit natúr samponnal mosok, így mindig extra gubancos, csikorgós, de már a balzsam lemosásakor érzem, h jó "csúszós" lett. Az illata hamar elillan, nem tartós. Szép fényes, puha lesz tőle a hajam és végre nem sprőd a hajvégem. Zsíros vagy normál fejbőrre és kicsit száraz vagy normál hajvégre jó választás. Rendszeresen újravevős, szilikonmentes balzsam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 11.

d.nikcsi

2015. április 24.

Annyira sajnálom, hogy így le kell húznom ezt a terméket :( Nagy reményeket fűztem hozzá, de sajnos nem vált be.
3 csillagot tudok neki adni, azt is azért, mert szépek az összetevői, és mert hajmosás utáni napon tényleg selymes a hajam.
Becsületesen rajta szoktam hagyni 5 percig, és alaposan lemosom, mégis mindig olyan érzésem van, mintha egy fura réteg lenne a hajamon. Vizesen képtelenség kifésülnöm, egy nagy gubanc az egész :( Szárítás közben is végig érzem, hogy el van nehezülve a hajam tőle. A vizes fésülés kb. 10 percig szokott tartani.
Nagyon híg, így nekem rengeteg kell belőle. Majdnem derékig ér a hajam, és 2 hajmosáshoz eddig a felét elhasználtam!

Mindenesetre használom tovább lelkesen, és remélem, hogy jövök majd updatelni, és feljebb tudom vinni az átlagát :)

Update: borzasztóan mérges vagyok... rosszabb tőle a hajam, mintha semmit nem használnék.
Ennek a terméknek "hála" érezhetően sok hajam kihullott, mivel képtelenség kifésülni a hajam:( Az egy csillagot sem érdemelné meg tőlem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 24.

Hetti21

2014. augusztus 28.

Nagyon szeretem ennek a márkának a termékeit! Nagyon finom illata van, bár a már száraz hajon nem nagyon érezni. Nyomjátok ki a felesleges vizet a hajatokból mielőtt felviszitek a balzsamot, így kevesebb mennyiség is elég. Nagyon finom puha lesz tőle a hajam.
Természetes hajnak bőven elég hidratálást nyújt, festett hajra lehet, hogy kevés lenne.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. augusztus 28.

Zomding

2014. július 21.

Az itteni vélemények alapján döntöttem úgy, hogy kipróbálom. Elsősorban egy természetes balzsamot szerettem volna a természetes samponom mellé, hogy kezelhetőbb legyen a hajam mosást követően. Abszolút megfelelt az elvárásaimnak! Már lemosáskor érezni, milyen finom, sikamlós lesz a haj, a gubancokat még a víz alatt kibontja (jóóóóó, nem olyan hosszú, csak vállig érő a hajam, de ilyet még egy balzsamnál sem tapasztaltam). Nekem az illata nem nagyon tetszik, de nem is marad meg sokáig. Én is kenem fejbőrre is, nem csak hajvégekre és van, hogy fél órát is fent hagyom, olyan jól esik a hajamnak.

Mindenképpen "újravevős"!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 21.

Mindenképpen "újravevős"!

Fenolia

2013. október 3.

A hozzá tartozó samponnal használom együtt és nagyon elégedett vagyok vele. Nagyon puha, sima tapintású, könnyen kifésülhető a hajam tőle. Amikor olvastam, hogy fejbőrre is lehet kenni csak pislogtam, de kipróbáltam és tényleg nem nehezíti el a hajat és nem is zsírosítja be, valóban nyugtatja a fejbőrt. Szerintem újra fogom venni, csak jót tudok róla mondani.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 3.

Lillababa

2013. május 11.

Már az illata miatt járna az 5-ös,de a hatása is szuper.Száraz hajra és fejbőrre nekem nagyon bevált,jól táplálja,fényessé teszi a hajat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 11.

mazsola

2012. november 21.

Na én is kipróbáltam ezt a csodasampont :) Jól tisztít, de nagyon összegubancolta a hajamat, úgyhogy a balzsamja nélkül nem ajánlom senkinek. Viszont a balzsamtól valami eszméletlen puha lett a hajam és szétjöttek a gubancok, ezért szerintem ezt önállóan nem lehet értékelni, csak a malzsammal együtt. Az illata nekem nem maradt meg, másnapra sem, de ezt nem is hiányoltam. A hajamnak szép tartást adott, és nem zsírosította a hajtöveket jobban, mint bármilyen más termék. Tehát azt mondom, egyáltalán nincs szükség a drogériás samponokban lévő szörnyű összetevőkre ahhoz, hogy az embernek tiszta, szép és jólápolt haja legyen. Más natúr samponokhoz képest, melyek nem habzanak túl jól, ez legalább annyira habzik, mint a drogériás samponok. Az ára pedig tud megfizethető is lenni, én 990 FT-ért vettem egy akcióban. De mint említettem, a "csoda" akkor történik meg, amikor felkenem a balzsamot. Már lemosásnál érezni lehet, hogy fincsi a hajam! Ajánlom mindenkinek, aki hozzászokott a drogériás samponok-balzsamok nyújtotta kényelemhez, ugyanakkor szeretne áttérni a fejbőre számára egészségesebb termékre.
A balzsammal kapcsolatban még valami: a leírásában az szerepel, hogy masszírozzuk be a fejbőrbe. Először ódzkodtam az ötlettől, mivel a hajtöveim zsírosodásra hajlamosak, míg a hajam többi része száraz. Ezért én mindig csak az állvonalamtól lefele lévő részt szoktam balzsamozni. Gondoltam, najó, teszek egy próbát, legfeljebb holnap is hajmosás lesz. És képzeljétek nem!!! Na ezt nevezem én csodának!! Belemasszíroztam a fejbőrömbe a balzsamot és mégsem lett zsíros a hajam töve!! És 3 napig így volt, mintha a szokásos módon csináltam volna. Ilyet még nem láttam....

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. november 21.

skincare

2012. július 22.

A Levendula - Geránium sampon mellé használom. Kevés kell belőle, száraz hajra nagyon jó, normál-zsíros hajra szerintem ez már tényleg sok.
Viszont a samponhoz hasonlóan iszonyat jól nyugtatja az irritált fejbőrt és az jót tesz az igénybe vett hajnak!
Nem használom minden mosásnál, főként akkor ha valami kikezdte a fejbőröm, vagy a nap-víz nagyon kiszárította, vagy télen, amikor fakónak érzem a hajam.
- Finom illat
- Sokáig elég
- "hidratálja" a hajat
- Nyugtatja a fejbőrt!!

Szeretem, és a sampon mellett ez is mindig van itthon.

(bár így beírva az összetevőket az utolsó 3 nem a legbarátibb, de eddig még nem volt bajom a balzsammal) :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 22.

- Finom illat
- Sokáig elég
- "hidratálja" a hajat
- Nyugtatja a fejbőrt!!

Szeretem, és a sampon mellett ez is mindig van itthon.

Alkoholok: Cetearyl Alcohol
Emolliensek: Cetearyl Alcohol, Lavandula Hybrida (Lavandin) Oil