Best of Beauty 2019

Fáma

Ár:   1156 Ft és 2477 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   200 ml és 500 ml   Bőrtípus:   Száraz

A krémet és az összetevőket feltöltötte: katpro, Módosítva: 2016. december 8.

Ár:   1156 Ft és 2477 Ft
Kiszerelés:   200 ml és 500 ml
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz

Bőrnyugtató aloe vera kivonattal és bőrregeneráló összetevőivel hatékonyan ápolja az extra érzékeny és száraz bőrt is. 100% növényi, gyorsan beszívódó formulájával selymessé és feszessé teszi a bőrt. Rendszeres használatával a bőr mindig hidratált és kellemes, selymes tapintású lesz, szilikon nélkül.

kacibog83

2019. január 10.

Szerettem, mert a fürdés után kiszáradt karomat gyorsan megnyugtatta. Hamar felszívódott, jól hidratált, viszont nekem is az illata volt, ami nem igazán tetszett. Ennek ellenére többször is használtam, amíg a párom meg nem kért, hogy ne kenjek magamra ebből a büdös testápolóból, így aztán a szavatossági idő lejártával (enélkül nem volt szívem) kukába helyeztem, hogy ne terrorizáljak többé senkit a szagával. Ha létezne illatmentes változata, na az egy igazi csodaszer lenne. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 10.

Marietta1977

2017. október 4.

Az illatától eltekintve a termék jó, felszívódik hamar és jó a hatása. De nem lesz a kedvencem, mert szerintem az illata nem a legkedvezőbb.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 4.

Zsuzsi216

2017. augusztus 9.

Szintén a Pixiboxból…
Sokáig nem nyúltam hozzá a minimális próbán kívül, mert az illata nem valami király.
Hatásával nincs gond. Elég hamar beszívódik és kellemes érzetet hagy maga után. Az illatával nem egyszerű megbarátkozni.
Magamtól nem venném meg a terméket az tuti.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 9.

Szintén a Pixiboxból…
Magamtól nem venném meg a terméket az tuti.

Chrissy

2017. augusztus 1.

Szintén Pixiboxból jutottam hozzá, félredobtam, várt a sorára. Borzalmas! Fura szaga van, olyan zöldség szag meg mosogatószer szag keverék. A szavatossága szerint november közepéig jó, de ebből víz folyt és aztán meg fura állagú trutyi jött ki belőle, majd ezek után végül hozzájutottam a sűrű, fehér testápolóhoz. Kiolvastam az összetevőket és a kezdeti negatívumok után bizakodva próbáltam ki fürdés után. A szaga hamar elillant, szerencsére. Ez a testápoló valami rettenet lassan szívódott be, rossz, ragacsos érzetet a bőrömön, de ami végképp kiakasztott, hogy hajszárítás közben a hosszú, szálló hajam szó szerint ráragadt a betestápolózott karomra, végig küzdöttem az egész hajszárítást és szitkozódtam cifrán, s ha lett volna időm, akkor visszamegyek zuhanyozni és megszabadulok ettől a rettenettől.
Viszont nagyon szép összetevői vannak, úgyhogy télen fogok neki adni még egy esélyt. Vagyis inkább ősszel, mert novemberben lejár. Lehet, hogy hidegben jobban teljesít. Addig 1 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 1.

Mundow

2017. június 1.

Sokáig tart, mert kevés is elég belőle. Kicsit lassan szívódik be. Selymes hatású lesz a bőr valóban.
Nyárára kicsit sok ez a krém. Hideg időkben szívesebben használom. Tudom ajánlani azoknak, akiknek nagyon száraz a bőrük.
Az illata nem túl kellemes, de nem is intenzív.
A kupakja nekem egy idő után megadta magát, így nem tudom bezárni rendesen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 1.

Az illata nem túl kellemes, de nem is intenzív.
A kupakja nekem egy idő után megadta magát, így nem tudom bezárni rendesen.

Hanna83

2017. május 9.

Az illata egy kicsit furcsa elsőre, de nem zavaró. Kevés is elég belőle, számomra elég volt a hidratáló hatása. Kedvenc nem lett, nem veszem újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 9.

marryjane

2017. március 24.

Teljesen jó kis krém. Igaz, a főbb összetevők az utolsó sorban vannak, tehát nem sok jó van benne, de irritáló legalább nincs. Pocaklakómat kenegetem vele, de a sérülési sebekre is jó. Újra nem venném, de elhasználom 😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 24.

alexandra326

2017. február 19.

Pixiboxban jutottam hozzá, nekem bevált. Az illata tényleg elég furcsa, de ez ugye szubjektív dolog. Lassan szívódik be, de úgyis mindig este testápolózok, szóval nekem nem probléma. Reggelre viszont hidratált, puha bőrrel ébredek. A lelkemnek megnyugtató, hogy nincs teletömve mindenféle szintetikus anyaggal.:D Újravenném talán, ha nem lenne itthon 3 bontatlan egyéb testápolóm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 19.

Taraybius

2017. február 13.

Elég sűrű, nekem túl lassan beszívódó krém, kellemetlen illattal... Hatását tekintve kismértékben száraz bőrre megfelelő, de nekem a hideg okozta extra bőrszárazságra nem tudott megoldást kínálni... Alig várom, hogy elfogyjon!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 13.

Veee

2017. január 26.

Nagyon nehezen, vagy nem is teljesen szívódott be a bőrömbe, éreztem hogy rajta van a bőrömön, ami elég kellemetlen érzés volt, és az illata sem jött be. Számomra a hidratálásával is voltak problémák....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 26.

Antioxidánsok: Tocopherol, Squalene
Gyulladáscsökkentők: Aloe Arborescens Leaf Extract
Hidratálók: Glycerin, Aloe Arborescens Leaf Extract, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Ofethylhexanol és Hydrogenated Olive Oil reakciójából keletkező észterek keveréke. Az összetevőt Hydrogenated Olive Oil Unsaponifiables-el vegyítve a szilikonfélék természetes alternatívájának tartják, mivel rendkívüli sima, selymes, púderes érzést hagy a bőrön.

Olívaolajból kivont el nem szappanosítható lipidek. Az ún. el nem szappanosítható lipidek olyan a növényi zsírokban természetesen jelen lévő anyagok, és melyek bőrápoló tulajdonságaik miatt kerülnek felhasználásra a bőrtápláló termékekben. Az összetevőt Hydrogenated Ethylhexyl Olivate-al vegyítve a szilikonfélék természetes alternatívájának tartják, mivel rendkívüli sima, selymes, púderes érzést hagy a bőrön.