Fáma

Ár:   2930 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: turbolya, Módosítva: 2013. február 6.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Testápolók

Speciális zöldkávé kivonatot és gyógynövény-olajokat tartalmaz, serkenti a bőr sejtjei közötti anyagcserét. Javul a bőr víz- és zsírháztartása, ami javítja annak feszességét, rugalmasságát. Az egyenetlen bőrfelületek kisimulnak, bőrünk felfrissül.

zoja

2018. június 2.

Nem jó ez semmire.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 2.

Nem jó ez semmire.

turbolya

2013. március 19.

Amikor érdekelt a narancsbőr (elleni harc), akkor rendszeresen használtam, kimondottan eredményesen. Igaz, nem súlyos esetről volt szó és akkoriban keményen edzettem, de a krém is jótékonynak bizonyult. Ez egy (szerintem gusztusos) zselé, könnyű felkenni és eloszlatni, kellemes érzés a bőrön, kicsit hűsítő jellegű, nem könnyen és nem is igazán szívódik be, de reggelre azért eltűnik (éjjelre érdemes fölkenni, nadrág/harisnya alatt nem tudnám elképzelni, egy ideig ragad is), picit tapadós érzetet hagy maga után. Feszesíti, összehúzza a bőrt, de nem szárít, érzékelhetően megélénkül a kezelt felület, szinte érezni, hogy megmozdul alatta valami. Mostanában megint elővettem...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. március 19.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak