Fáma

Ár:   1310 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: betty-ka, Módosítva: 2012. február 25.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Testápolók

Különleges hatását biológiailag rendkívül aktív alga tartalma biztosítja, ami gazdag karotinban, vitaminokban, mucoproteinekben és többféle életfontosságú anyagokban.

grizus

2014. január 6.

Régen használtam. Jól kipirosította, összehúzta a bőrt és levitte a pattikat. De én meg pont hogy feszesíteni szerettem volna és abban nem győzött meg annyira.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. január 6.

Dóry

2013. március 4.

Nekem elég problémás a bőröm, és elvileg enyhíti a piros foltokat és a pattanásokat. Hát nálam nem. Az arcom tény hogy puha és rugalmas lett, de nem emiatt vettem meg. Azt hittem hatással lesz a pattikra. (ugyanis a doboza írja)
Zsíros, kombinált bőrre, nem ajánlom, de akinek normál a bőrtípusa, annak ez megfelelő.
Az illata viszont nagyon kellemes.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 4.

Az illata viszont nagyon kellemes.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak