Fancy

Ár:   229 Ft   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   Penny Market   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kissbarbara1990, Módosítva: 2012. november 3.

Lelőhely:   Penny Market
Kategória:   Szappanok

scintilla

2018. január 20.

Akcióban szoktam venni és szerettem. Az illata jó, de próbáltam a mézes-tejest és az olívást is, azok is tetszettek. Ár- érték arányban megfelelő.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 20.

Bnemrita

2015. július 14.

Nekünk az aloe vera-green tea illatú van meg. Teljesen jó. 200 Ft alatt van az ára, nyakra-főre lehet így használni és a fiam (5,5) használja is, nagy hablabdákat csinál vele a mosdóban. Engem nem szárít, teszi a dolgát, ennyi. Jó. Olcsó. Én át szoktam tölteni folyékony szappan adagolóba, ami csini (mert ennek a flakonja nem valami szép). Összességében 4 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. július 14.

Kiscsillag5

2013. szeptember 19.

Jó illata van, jól habzik, szárít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 19.

Jó illata van, jól habzik, szárít.

amyesther

2013. május 19.

Nálunk a rózsás tombol most, de volt már barackos is. :)
A barackos tényleg szárít picit, de a rózsás egyáltalán nem!!
És teljesen jól visszaadja az igazi rózsák illatát. (bazsarózsát konkrétan) :)
Nagyon jó!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. május 19.

Nálunk a rózsás tombol most, de volt már barackos is. :)
A barackos tényleg szárít picit, de a rózsás egyáltalán nem!!
És teljesen jól visszaadja az igazi rózsák illatát. (bazsarózsát konkrétan) :)
Nagyon jó!

somodiedo

2012. november 15.

A rózsásnak nagyon finom illata van, kézmosás után még egy kis ideig érezhető is, teszi a dolgát, tisztít, nem szárít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. november 15.

mili

2012. november 15.

Olcsó és teszi a dolgát, kicsit szárít, de ennyi pénzért így is megéri.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. november 15.

Olcsó és teszi a dolgát, kicsit szárít, de ennyi pénzért így is megéri.

kissbarbara1990

2012. november 1.

Nekünk a barackos van meg. Nevetséges 149 forintért vettük. Ennyit bőven megért. Az illata nagyon jó, jól habzik és tisztít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 1.

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.