Fancy

Ár:   229 Ft   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   Penny Market   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kissbarbara1990, Módosítva: 2012. november 3.

Lelőhely:   Penny Market
Kategória:   Szappanok

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

scintilla

2018. január 20.

Akcióban szoktam venni és szerettem. Az illata jó, de próbáltam a mézes-tejest és az olívást is, azok is tetszettek. Ár- érték arányban megfelelő.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. január 20.

Bnemrita

2015. július 14.

Nekünk az aloe vera-green tea illatú van meg. Teljesen jó. 200 Ft alatt van az ára, nyakra-főre lehet így használni és a fiam (5,5) használja is, nagy hablabdákat csinál vele a mosdóban. Engem nem szárít, teszi a dolgát, ennyi. Jó. Olcsó. Én át szoktam tölteni folyékony szappan adagolóba, ami csini (mert ennek a flakonja nem valami szép). Összességében 4 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. július 14.

Kiscsillag5

2013. szeptember 19.

Jó illata van, jól habzik, szárít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 19.

Jó illata van, jól habzik, szárít.

amyesther

2013. május 19.

Nálunk a rózsás tombol most, de volt már barackos is. :)
A barackos tényleg szárít picit, de a rózsás egyáltalán nem!!
És teljesen jól visszaadja az igazi rózsák illatát. (bazsarózsát konkrétan) :)
Nagyon jó!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 19.

Nálunk a rózsás tombol most, de volt már barackos is. :)
A barackos tényleg szárít picit, de a rózsás egyáltalán nem!!
És teljesen jól visszaadja az igazi rózsák illatát. (bazsarózsát konkrétan) :)
Nagyon jó!

somodiedo

2012. november 15.

A rózsásnak nagyon finom illata van, kézmosás után még egy kis ideig érezhető is, teszi a dolgát, tisztít, nem szárít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. november 15.

mili

2012. november 15.

Olcsó és teszi a dolgát, kicsit szárít, de ennyi pénzért így is megéri.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. november 15.

Olcsó és teszi a dolgát, kicsit szárít, de ennyi pénzért így is megéri.

kissbarbara1990

2012. november 1.

Nekünk a barackos van meg. Nevetséges 149 forintért vettük. Ennyit bőven megért. Az illata nagyon jó, jól habzik és tisztít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 1.

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag. Lehet növényi eredetű vagy szintetikusan előállított.

Leggyakrabban samponokban és lemosókban található gyöngyház hatású emulgeálószer, emollient, átlátszatlanná tevő és sűrűség szabályozó segédanyag.

Sárgásnarancs színű szintetikus színezék.