Fancy

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Penny Market   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Hügieia, Módosítva: 2011. július 19.

Lelőhely:   Penny Market
Kategória:   Samponok

A kamillakivonatot tartalmazó sampon összetevői segítik a száraz és normál haj kiméletes tisztítását, ápolását.

Darky

2012. július 29.

Apukám pár szál hajára gondoltam jó lesz, nem kell semmi extra. Neki viszketett a fejbőre. Én kétszer próbáltam ki, de balzsamozás előtt valami szörnyű fogása van a hajnak, én abba sem vagyok biztos, hogy ez normálisan tisztít...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 29.

Dorinaa

2012. április 22.

Jóez, átlagos sampon. :D * kijavítottam magam :D :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. április 22.

Jóez, átlagos sampon. :D * kijavítottam magam :D :)

Bibi

2012. február 19.

Dorina te nem fiatal vagy és bolond, hanem neveletlen. A sampon pedig minden szempontból átlagos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 19.

Veruska

2011. december 26.

Anyuéknál szoktam ilyet látni,de ha hirtelen hajat kell mosni megfelel...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. december 26.

Anyuéknál szoktam ilyet látni,de ha hirtelen hajat kell mosni megfelel...

Hügieia

2011. július 7.

Célnak megfelelő. Hajat lehet vele mosni és tiszta is lesz. Aki ilyet vesz, csodát ne várjon. Használata után vékonyszálú, lelapult hatást kelt a frizura.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. július 7.

Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Bisabolol
Hidratálók: Propylene Glycol, Butylene Glycol