Fancy

Ár:   220 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Lelőhely:   Penny Market   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: fetusi, Módosítva: 2016. december 30.

Lelőhely:   Penny Market
Kategória:   Kézkrémek

A Penny Markt saját márkás kézkrémje, mely nagyon olcsón megvásárolható a Penny üzleteiben.

Luckuska

2016. december 31.

Remek választásnak bizonyult. Igaz ez, amihez írok a régi termék, ezt nem használtam. Az új termék zöld csomagolású, s az összetevői is jócskán megváltoztak, ami az előnyére válik. Sokkal természetesebb összetevők alkotják, semmi káros nincs anyag nincs benne, sem parabén sem alkohol, mind ezt 220 forintos áron. Szépen hidratál, jól beszívódik, kellemes az illata. Újra fogom vásárolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 31.

Melcsi922

2016. május 1.

Olcsó,de nagyon jó.Könnyen beszívódik,jó az illata,kellemesen hidratálja a bőröm.Szeretem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 1.

guppi666

2016. január 30.

update: sajnos nem csak a csomagolás, de a beltartalom is megváltozott, ezt már nem szívja be a bőröm. Egyetlen krém volt ami bevált, most keresnem kell valami újat.

Az egyetlen krém amit beszív a kezem. Próbáltam minden árkategóriàjú, márkájú krémet, és soha nem gondoltam hogy ez a krém fog beválni. Csak ajánlani tudom, egy csoda!!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 30.

lidi2119

2015. szeptember 8.

A barátnőm vett egyet a Pennyben. Egyik nap nem volt nálam kézkrém és kértem tőle, egy héten belül már meg is vettem magamnak egyet, másfél hónapra rá mikor kezdett kifogyni már kettőt. Szuper ár, kiváló minőség :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. szeptember 8.

mitrealina

2015. május 15.

Kellemes illata van, könnyen beszívódik, jó érzés a bőrön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. május 15.

Kellemes illata van, könnyen beszívódik, jó érzés a bőrön.

Vdebi

2015. február 4.

Hamar felszívódik, jól hidratál. Meglepően hatékony az árához képest. Drága Nivea kézkrémek nyomába se érhetnek! Mindenkinek megér egy próbát, mert ez tényleg jó! Amikor akciós 200 Ft alatt van az ára :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. február 4.

victorika

2014. november 21.

Édesanyám kapja gyári dolgozóként, és én használom el... nagyon jó az illata és a hatása is!

Rony

2013. augusztus 25.

Nagyon jó ez a kézkrém. 125 ml-t kapunk 229 Ft-ért, amiről általában azt szoktam hinni, hogy az olyan is.
Szükségem volt egy jó kézkrémre, de nem volt kedvem DM-be, Rossmann-ba menni, hogy csak egy kézkrém miatt bemenjek a városba. Mivel a mindennapi bevásárlást amúgy is a Penny-ben végzem, ezért megvettem ezt a krémet. Bár előtte azért elolvastam az előttem írók véleményét, hogy biztosra menjek. :)
Valóban nagyon hamar beszívódik, kellemes illata van, és remekül hidratál.
Kellemes csalódás, és nem mindig igaz, hogy olcsó húsnak híg a leve. Ez nem kapott reklámokat, meg extra csomagolást, ez az egyszerűségével nyert.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 25.

Valóban nagyon hamar beszívódik, kellemes illata van, és remekül hidratál.

fedorjudit1214

2013. február 4.

Könnyen beszívódik, hidratál, kellemes illata van. Nem hagy zsíros nyomot.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 4.

Könnyen beszívódik, hidratál, kellemes illata van. Nem hagy zsíros nyomot.

jampiangel

2012. október 27.

Édesapám használja, rettentő száraz, "munkás"keze van de kitűnően hidratálja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 27.

Édesapám használja, rettentő száraz, "munkás"keze van de kitűnően hidratálja.

Antioxidánsok: BHT
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Gel, Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Propylene Glycol

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.