Fancy

Ár:   180 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Penny Market   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lau0825, az összetevőket feltöltötte: fatime, Módosítva: 2014. július 23.

Lelőhely:   Penny Market
Kategória:   Tusfürdők

sznoemi

2015. augusztus 23.

Nagyon jól frissít és imádom az illatát is.5*

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. augusztus 23.

Nagyon jól frissít és imádom az illatát is.5*

Bnemrita

2015. július 14.

Upd.: Sokadik flakonnal használom a grapefruitosat. Nagyon bevált így nyáron. Kifejezetten frissítő és az ára verhetetlen.

Én ebből a grapefruitosat vettem meg. Nagyon jó. Kb. 200 pénzbe került, igazán frissítő, gyümölcsös illata van és nagyon jól habzik. Szerintem veszek még ilyet. Felveszi a versenyt sok drágább termékkel is. Ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 14.

citronella

2015. július 10.

Annyira imádom ezt a kis tusfürdőt nyáron! :) Szuperül frissít és olyan kellemes,nekem kicsit rágógumira emlékeztető illata van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 10.

siss

2015. április 19.

Isteni sárgadinnyés illata van,még nem is az a mű kategória.
Viszont szárít és az összetevői között van egy-két csúnyaság.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 19.

Isteni sárgadinnyés illata van,még nem is az a mű kategória.
Viszont szárít és az összetevői között van egy-két csúnyaság.

Theresia

2015. április 11.

Vendégségben használtam, és igazából tette a dolgát. Tisztít, nem szárította ki a bőröm. Nekem valamiért a sárgadinnyés rágó/cukorka jut eszembe az illatáról, nagyon tetszik. :) Mondjuk a lemosás után nem marad meg a bőrön (engem nem zavar). Tudtam, hogy Penny saját márkás, így az ára sem lehet vészes. Eredetileg 5 csillagot akartam adni (más kozmetikumokkal ellentétben tusfürdőnél nem zavar a parfüm se, úgyis lemosom), de mikor megláttam az INCI-ben a 2-Bromo-2-Nitropropane-1,3-Diol tartósítószert, és elolvastam, hogy ez konkrétan mi, úgy döntöttem, hogy egy csillagot levonok. Ennél sokkal barátságosabb tartósítószerek is vannak. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 11.

nettike

2015. április 5.

Nagyjából 200 ft ba kerül a Pennyben de nemrég volt leárazva 140 ft ra.! Az árát nagyon megéri mert bizony az illata felér agy drágább árkategóriájú tusfürdővel is! Én amúgy is nagyon szeretem a dinnye illatú kozmetikumokat, ezt pedig főleg nem olyan mű hanem igazi dinnye illata van ami zuhanyozás közben is isteni , felfrissít, nem szárítja ki a bőrömet , kicsikét folyós de nem túlságosan , ahhoz képest hogy ennyire olcsó Szuper Tusfürdő.! 300 ml es kiszerelésben kapható.. kipróbáltam már a Mandulásat a Grapefuit-osat és Az óceánosat is de ez tetszett a legjobban az összes közül!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. április 5.

piskótatészta

2014. július 18.

Csak poénból megszagoltam a pennyben és annyira megtetszett az illata,hogy nem tudtam otthagyni. Ár-érték arányban szerintem nagyon jó,nem kerül 200 Forintba sem. Biztos,hogy még a későbbiekben is újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 18.

lau0825

2013. november 1.

Kellemes csalódás ez a termék, 180 Ft-ba kerül a Pennyben, ehhez képest nagyon jól tisztít, habzik, nem szárít és csodás illata van. A sárgadinnyés a kedvencem, de a grapefruitos is szuper. Újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 1.

Antioxidánsok: Retinyl Palmitate, Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Retinyl Palmitate, Tocopheryl Acetate, Biotin, Panthenol, Pyridoxine HCL

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.

A bioflavonoidok többféle növényi forrásból származó anyagok. A CosIng szerint bőrkondícionálók és gyulladáscsökkentő, de természetesen antioxidáns hatásuk az, ami a legfontosabb kozmetikai tulajdonságaikat okozza.

Patent blau V vagy acid blue 3 néven is ismert sötét kék színű por.