Fanola

Ár:   3500 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet feltöltötte: LUNACICA, Módosítva: 2021. január 7.

Kategória:   Hajápolók

Ez a speciális formula formát és erőt ad a hajnak, rendkívül ragyogóvá, fényessé és puhává varázsolva azt. Használatát követően a haj nem nehezül el, nem tapad össze. Speciális összetevőinek köszönhetően növeli a haj volumenét, dúsabbá téve azt.

zsebicat

2021. április 1.

A samponnal és a hajmaszkkal együtt használom. Az eddigi legjobb kombó a nagyon durván töredezett, szőkített hajamra!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 1.

LUNACICA

2021. március 15.

Először a fodrászomnál találkoztam a termékkel,imádtam már akkor is ,de mivel csak 2-3 havonta járok a fodrászhoz ez nekem nem volt elég,így megvettem magamnak az egész "családot" (sampon,maszk,szérum,filler spray) itthonra is.Egyszerűen imádom! :) A hajam hihetetlenül selymes lett tőle,szuper a tapintása,gyönyörűen csillog,és az illatát is imádom és nagyon kiadós. Mióta ezt használom 15 centit nőtt a hajam,alig kell vágni a végéből,alig tördedezik,pedig világosra festett,és sokat formázott.
Elég havonta egyszer használni és így is érezhető a hatása. :)Még nem találkoztam ilyen szuper hatású termékkel.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 15.