Fanola

Ár:   1600 Ft   Kategória:   Hajfestékek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: LUNACICA, Módosítva: 2021. január 19.

Kategória:   Hajfestékek

Ez egy egyszerű keverék a formulához, amely gazdagítja a színt és segít fenntartani a haj egészségét. 24 karátos aranyat és arganolajat használ aktív összetevőként, hogy elérje a kívánt színeredményt, és puhítsa a hajat, így a színpigmentek a legtökéletesebben  tudnak bejutni a hajszálak szerkezetébe és ott megtapadni.

Bogi513

2021. október 27.

Az Oro Therapy festékkel együtt használom, már az összekeverésnél látszódik hogy nagyon krémes az argánolaj miatt. Nagyon kíméletes, nem kellemetlen illatú. Szeretem használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 27.

LUNACICA

2021. január 11.

Én a FANOLA ORO THERAPY 24K AMMONIA FREE PERMANENT COLOR hajfesték mellé használom,ezzel festette a hajam a fodrászom is,csak ugye a Korona vírus miatt kénytelen voltam házilag elkezdeni hajat festeni itthon tavasz óta. :/ És ahhoz képest,hogy még soha életemben nem festettem otthon,egyedül a hajam,és világos szőkére festem,ami nem a legegyszerűbb házilag (legalábbis,hogy szép legyen a végeredmény :) ),nekem tökéletesen működik,már jópárszor használtam,és soha semmi problémám sem volt,és nagyon szép,tartós a végeredmény.Nem lesz sárga a hajam,nem fogja be a fejbőröm,nem csípi,nincs kellemetlen illata,szóval én maximálisan megvagyok vele elégedve!Ráadásul egy ekkora kiszerelés szerintem évekig elég,szóval ár-érték arányban csillagos ötös!. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 11.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil
Hidratálók: Hexyldecanol

Nem ionos felületaktív anyag. Tisztítószerként és emulgeálószerként használják különféle kozmetikumokban, de viszkozitásnövelő funkciója is van, azaz javítja a krémek állományát, krémszerűbbé, nehezebben folyóvá teszi őket. Többféle kétely felmerült már a használatával kapcsolatban. Vitás az a kérdés, hogy tartalmazhat-e dioxine szennyezést (a TruthInAging forrása szerint nem), az EWG szerint igen (ezért a magas kockázati érték). De abban mindenki egyetért (ezért, vagy azért), hogy ha sérült a bőrünk, lehetőleg ne használjuk. Az európai törvények korlátozott mennyiségben megengedik a használatát.

1-Dodecanol eo I eu I i I al

Másik nevén Lauryl Alcohol. Kókuszolajból előállított zsíralkohol. A kozmetikumokban oldószerként, bőrpuhító (emolliens), emulzió stabilizáló és sűrítőanyagként használatos segédanyag és illatanyag.

Bőrpuhító (emollient) és bőrjavító (skin conditioning) anyag.

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Forrás: truth-in-aging, BFT