Fanola

Ár:   3900 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Zee, Módosítva: 2020. december 29.

Kategória:   Hajápolók

Ápoló, sűrű maszk, erős, látványos szerkezet helyreállítási hatással, E vitaminnal, keratinnal és argán olajjal. Csökkenti majd rendszeres használat mellett megszünteti a kócosodást, és a száraz hajvégeket.

nemethlindaa

2021. július 1.

A fodrászomnál találkoztam ezzel a termékcsaláddal, amikor is épp egy drogériás samponnal küzdöttem, amitől brutálisan viszketett a fejbőröm, így váltottam erre a termékcsaládra. Már az első alkalom után hidratálta a fejbőröm, ami nem is viszket azóta, a hajam pedig nagyon puha és csillogó, amit bókként azóta többször is megkaptam. Arra nagyon kell ügyelni, hogy alaposan öblítsük ki a hajból, mert hamarabb zsírosodhat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 1.

LUNACICA

2021. március 15.

Először a fodrászomnál találkoztam a termékkel,imádtam már akkor is ,de mivel csak 3 havonta járok a fodrászhoz ez nekem nem volt elég,így megvettem magamnak itthonra is.Egyszerűen imádom! :) A hajam hihetetlenül selymes lett tőle,szuper a tapintása,gyönyörűen csillog,és az illatát is imádom és nagyon kiadós. Mióta ezt használom 15 centit nőtt a hajam,alig kell vágni a végéből,alig tördedezik,pedig festett,és sokat formázott,nem is zsírosodik tőle,csak az a titka,hogy jó alaposan kiöblítem. Még nem találkoztam ilyen szuper hatású termékkel.Én felváltva használom ezt a terméket a FANOLA BOTUGEN BOTOLIFE termékcsaláddal.
Kissebb kiszerelésben is kapható,ha valaki először kiszeretné próbálni,és nem akar kiadni ennyi pénzt,mert mondjuk nem bízik a hatásában. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 15.

Dudoka77

2021. március 1.

A samponjával együtt használva tényleg rendkívül puhává, selymessé, lággyá és fényessé varázsolja a hajat. Ennek azonban az az ára, hogy hamarabb bekövetkezik a zsírosodás. Heti két-három alkalomnál többször nem vagyok hajlandó hajat mosni, márpedig a Fanola használata mellett sűríteni kéne a mosásokat, mert már másnap lapos, zsírosodó a frizurám. Alkalmakhoz kiváló választás, de a hétköznapok során maradok azoknál a hajápolási termékeknél, melyek hosszabban tartják a frissesség érzetét.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 1.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate
Hidratálók: Propylene Glycol, Hydrolyzed Keratin

Színező anyag. (Piros)