Farfalla

Ár:   5550 Ft és 17 090 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   10 ml és 50 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   bioboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Szendi, Módosítva: 2019. április 29.

Ár:   5550 Ft és 17 090 Ft
Kiszerelés:   10 ml és 50 ml
Lelőhely:   bioboltok, online

Friss, könnyű, virágos alapillat, meleg, zöldes föld tónussal. Védelmező aurával vesz körbe. Bergamottal, angelikával, kamillával és édesfűvel.

Korsolya

2019. április 4.

Leírtam a véleményemet, sajnos a "vélemény és megjegyzés" részhez került és nem tudom átemelni onnan! Kérlek, olvassátok el ott! Nálam ötcsillagos parfüm, imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 4.

Nancika

2017. január 17.

Már nagyon sokan kérték tőlem a blogon, hogy írjak olyan parfümökről, amik nem csak állatkísérlet-mentesek, de természetesek is. Mivel nem sok ilyet találtam, ezért megrendeltem az Ecco-verdéről a minta méreteket az összes ott kapható parfümből. Még csak most érkeztek meg a minták, úgyhogy egyelőre csak barátkozunk egymással, de az biztos, hogy az én bőrömön nem mutat jól. Folyamatosan szagolgattam a kezem, mert különleges, de már annyira különleges, hogy nem tudtam eldönteni, hogy jó vagy sem. Később még jövök update-elni. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 17.

emagdi

2014. november 14.

Eléggé "karakteres", nem szokványos illat, érdemes valahol megszaglászni vásárlás előtt, mert valószínűleg nem mindenkinek fog tetszeni. Én csak nagyon ritkán használom, valahogy nem minden hangulathoz illik. Meglehetősen tartós, sokáig érezni a bőrön. Akinek egy teszt alapján tetszik ez a jellegű illat, annak érdemes megvásárolnia, mert érezhetően természetes hatású, tartós, és eléggé egyedi illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. november 14.

Nuvi

2012. december 29.

Nem szokványos, tiszta illat. Ha ez volt rajtam, a gyerekeim mindig mondták, milyen jó illatom van. A következő parfümöm valószínűleg ez lesz tavaszra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. december 29.

Alkoholok: Alcohol
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Benzyl Benzoate, Cinnamyl Alcohol, Cinnamal, Citral, Citronellol, Eugenol, Farnesol, Geraniol, Limonene, Linalool

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.