Best of Beauty 2019

Farfalla

Ár:   3190 Ft   Kategória:   Hajformázók
Lelőhely:   bioboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Szendi, Módosítva: 2012. március 25.

Lelőhely:   bioboltok, online
Kategória:   Hajformázók

Dús, tartós, fényes frizura. Szintetikus illat-és festékanyagot, tartósítószert nem tartalmaz. Hajtóanyag mente. Ph bőr semleges

Természetes, hosszan tartó hatás. Könnyen kifésülhető tartós frizurát eredményez az egész nap folyamán.

Kini1D

2015. december 1.

Dúsítani nem dúsít. Fényt ad és a helyén tartja a hajam. Összeségében nem rossz.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. december 1.

2014. október 30.

Hatalmas pénzkidobás volt. Nem tartja meg a frizurát, kb. olyan, mintha semmit sem használtam volna a hajamra, viszont teljesen bemattítja az amúgy fényes hajamat. Könnyű úgy méregmentes terméket készíteni, hogy nincs benne semmi csúnya adalékanyag és cserébe hajformázásra sem jó egyáltalán. Szerintem ez a termék annak jön csak be, aki még nem használt semmilyen hajlakkot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 30.

natasa

2013. november 30.

Gondolkodtam, hogy megvegyem-e, mert a márka egyéb termékeivel már befürödtem. De az összetevők és az itteni pozitív leírások végül meggyőztek.
Ez egy remek hajlakk. Nem ragad, de teljesen jól tart. Az illata is kellemes, nem fullasztó, amikor éppen szórom. Kicsit drága, de nekem megérte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 30.

shadow89

2013. március 25.

Nagyon szeretem ezt a hajformázót, nekem nagyon bevált. Szépek az összetevői (ne tévesszen meg a piros karika, nem tartalmaz szintetikus illatanyagot), mégis ugyanolyan jól tartja szerintem a hajat mint bármelyik márkás hajspray. Kellemes, narancsra emlékeztető illata van. Nem ragacsos, könnyen ki lehet fésülni és kevés is elég belőle, valóban dúsabbnak látszik a haj tőle. Bár nem próbáltam ki túl sok hajformázót, szerintem nem is fogok többet mert én tényleg meg vagyok elégedve ezzel. Persze hajtípustól is függ, nincs két egyforma haj, de az én vékony szálú, ritka és lapos hajamnak teljesen jó.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 25.

amina22

2012. november 4.

Ezt a hajlakkot használom alkalmanként, tényleg jól tartja a frizurát, és könnyű kifésülni is, az illata is jó. Teljesen elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 4.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Sorbitol, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Sodium PCA, Glycerin

A sellak állati eredetű természetes gyanta, a lakktetű váladékából készítik. A műgyanták megjelenése előtt fontos, sokféle célra használt anyag volt. Alkoholban oldódik, elsősorban hajlakkokban, hajzselékben, körömlakkokban alkalmazzák.

Az oliva olajfa levelének a kivonata. A Dermaxime oldala szerint az olivalevél kivonatnak fertőtlenítő és szövetösszehúzó hatása van, valamint segíti a sebgyógyulást is, így hasznos összetevő lehet a pattanások után visszamaradó hegek gyógyítására.

Sorbitol h 1 1

Sör. A kozmetikumokban hajkondícionáló összetevő, így a sörrel, mint kozmetikai összetevővel hajápoló termékekben találkozhatunk.