Farfalla

Ár:   3240 Ft   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   150 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   bioboltok, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Wellbe-n 3290 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bnonikaa, Módosítva: 2011. március 26.

Lelőhely:   bioboltok, online
Kategória:   Hajápolók
Bőrtípus:   Száraz
Vedd meg online: Wellbe, 3290 Ft

Deep recovery hair mask - Mélyápoló hajpakolás

Javítja a haj állapotát, ápol és fényt ad. rugalmasságot kölcsönöz a hajnak, és az igénybevett hajat is megóvja a kiszáradástól.

Alkalmazás: masszírozzunk be egy diónyi pakolást a megmosott és törölközőszáraz hajba hetente egyszer-kétszer, hagyjuk hatni 5-10 percig, majd alaposan öblítsük ki! Szétnyílt hajvégek esetén közvetlenül a hajvégekbe masszírozzuk és ne öblítsük ki!

Nem tartalmaz szintetikus aromát, színezéket vagy tartósítószert.

Ár: 3290 Ft , Eladó: Wellbe
Fizetés: Online bankkártyás fizetés, átutalás, utánvételes fizetés, Szállítás:DPD futárszolgálattal, DPD csomagpontra
Kini1D

2015. december 1.

Az illata jó de annyira jól nem hidratál. Leöblítem 10 perc után.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. december 1.

Az illata jó de annyira jól nem hidratál. Leöblítem 10 perc után.

appdina

2013. január 27.

Viki000-hoz csatlakozom. Hosszabb ideje tartó használat után én sem tudok sok jót mondani erről a termékről. Azt írják a dobozon, hogy hajvégekre lehet használni leöblítés nélkül is - az eredmény katasztrófális volt nálam. Ha leöblítem, akkor legalább nehéz és ragacsos nem lesz a hajam, ellenben semmilyen egyéb hatása sincsen. Azért ehhez túl drága ez a termék.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. január 27.

amina22

2012. november 3.

Szeretem ezt a hajpakolást, nagyon finom virágos illata van, és jó puha lesz tőle a hajam. Én mindenképpen leöblítem, mert egyébként nagyon elnehezíti a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 3.

Viki000

2012. március 7.

Én leszek a kivétel, ugyanis nekem egyáltalán nem vált be. Nem akartam elhamarkodottan ítélni, így vártam kb. 1,5 hónapot. Nem érzem azt, hogy megfelelően hidratálna, a hajam ugyanolyan száraz, mint korábban. Elméletileg nem kell kiöblíteni, így is kipróbáltam, de ilyenkor összeállt a hajam és ragacsos volt, ami nagyon zavaró. Biztosan nem fogom újravenni, mivel nem olcsó és számomra nem hatásos. Egyedül az összetevői miatt adok 2 csillagot...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 7.

Valleypond

2011. november 24.

Én leöblítve használom a töredezett végek ellen, nekem nagyon bevált és az sem elhanyagolható szempont, hogy gyengédek az összetevői.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. november 24.

noavedon

2011. november 1.

Nagyon bejött, kevés kell, és ez végre tényleg hatásos. Hajvégápolóként használva pedig (ellenben jópár másik máska képviselőivel) nem lesz hamarabb zsíros a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. november 1.

ruzsi83

2011. május 26.

Nagyon szeretem ezt a pakolást , én le se szoktam mosni, a hajvasalásnál is érzem hogy nem szárad ki annyira a hajam, érdekes hogy nem lesz tőle selymes puha a hajam, haj érzete marad utána :) Ajánlom mindenkinek , az ára borsos de nagyon sokáig elég pedig én kenem rendesen a derékig érő hajamra :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. május 26.

bnonikaa

2011. április 12.

Szuper hajápoló, csupa természetes összetevőt tartalmaz. Kicsit natúr illatú, de nem zavaró. Hajvégápolónak használom, minden hajmosás után bemasszírozom a hajvégekbe, szépen ápol. Korábban nagyon töredezett a hajam, és már néhány hét használat után érezhető a javulás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. április 12.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Betaine, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, PCA, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Citromsav, tejsav, linolsav, és olajsav glicerinnel alkotott észtere. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emulgeáló hatású összetevő.

PCA h

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0