Farfalla

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   bioboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Heloise, Módosítva: 2012. január 17.

Lelőhely:   bioboltok, online
Kategória:   Fog- és szájápolók

Homeopátiás fogkrém.

Heloise

2015. június 6.

Én is csak két csillagot tudok adni neki. A semminél természetesen jobb, de tiszta, friss és üde lehelletet bizony nem ad..Ezért a pénzért mondjuk tehettek volna bele valami olyan természetes anyagot, ami intenzívebb ízt is biztosít. Persze, értem én hogy homeopátiás és gondolom ezért sincs benne erős mentol, de a reggeli-esti fogtisztítás ebben az esetben nem a fogkrém,hanem a fogkefe érdeme. A fognyaki szuvasodásomra ez kifejezetten kevés, oda bizony kell a fluorid. Szerintem ezzel a fogkrémmel ugyanolyan eredményt lehet elérni, ha egy fogkefére szódabikarbónát teszünk, vagy megsikáljuk a fogunkat egy kis mentalevéllel. Mindenképp gazdaságosabb..

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. június 6.

KG

2014. augusztus 10.

Inkább közepesre értékelném. Nincs az a jó sima érzet fogmosás után, és semmi "extra" hatás (sokáig friss szájíz, stb.). Ezért az árért az ember vár valamit, de sajnos én hiába vártam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. augusztus 10.

amina22

2012. november 4.

Én próbáltam a mentásat is és ezt a fogrémet is, de aztán áttértem a Hauschkára.
Ennek az íze kicsit fura volt, citromos-teafás, érdekes volt az biztos, a mentás jobban bejött. Amúgy jók az összetevői, és jól tisztított, csak az ízével nem tudtam megbarátkozni, ezért viszont nem akarok levonni, 5 csillagot kap. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 4.

eperjeske

Korcsoport: >54
2012. október 14.

Nekem nagyon nem vált be! Kétségtelenül van egy kis ínysorvadásom, ahol a fognyak már védelem nélkül van, de ilyen érzésem még egyetlen normál (nem kifejezetten sensitive jelzésű!) fogkrémmel sem volt, mint ezzel: már rettegtem a fogmosástól, annyira érzékennyé tette a fogaimat, szinte fájdalmat okozott!
Ráadásul sosem volt tőle tiszta, jó érzésem, sőt helyenként kifejezetten olyan érzés volt, hogy a fogakon hagyja a lepedéket!
Ehhez képest egy rablás az 1600 forintos ára!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2012. október 14.

Ehhez képest egy rablás az 1600 forintos ára!

Hidratálók: Glycerin, Xylitol, Echinacea Purpurea (Purple Coneflower) Extract, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

A szomáliai balzsamfa kivonata. A CosIng besorolása szerint bőrkondícionáló hatású anyag. A mirhának fertőtlenítő, gombaölő hatása van, különösen hatékony a szájnyálkahártya és a gége betegségeinek kezelésében. Külsőleg ugyancsak jó tulajdonsága miatt alkalmazzák sebgyógyulás elősegítésére és sebfertőtlenítésre. Paula Begoun szerint a benne található illatanyagok potenciális bőrirritálók, és még kevés tanulmány van arra vonatkozóan, hogy valóban hatásos az összetevő.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!