Farmasi

Ár:   2800 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált
Lelőhely:   tanácsadók   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Alexxis, az összetevőket feltöltötte: FarmasiHungary, Módosítva: 2021. május 18.

Lelőhely:   tanácsadók
Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált

1. Makadán olaj egésznapon át hidratál.
  2. A B3 vitamin természetes fényt ad a bőrnek.
  3. Zab kivonat regenerálja és táplálja.
  4. A 15-ös SPF filter véd a káros napsugarak ellen.
  5. A selyemproteinek selymesen simává varázsolják a bőrt.
  6. A kollagén és az argán olaj közösen regenerálják a bőr.
  7. Egységesíti a bőr tónusát.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Enne

2022. december 7.

Újravettem pár hónapja, és most kezdtem meg, mert elfogyott a Rimmel 25H alapozóm, amit ehelyett vettem eredetileg. Hát nem vált be, így örülök, hogy volt egy tartalékom ebből. Még mindig nem találtam jobbat ennél. Porózus és kicsit kiemeli a száraz részeket, de nem oxidálódik olyan magas arányban a nap végére és elég jó a fedése is. Azt hiszem, most egy ideig megint maradok ennél.

2021. 02. 19.
Azóta újravettem már, de még mindig van az első tubus alján egy kicsi. Folyamatos használat mellett sem irritálta a bőrömet, nem okozott pattanásokat, olajosodást. Megkedveltem. Marad az ötös értékelés.

2020. április 24.
Majdnem egy éve használom már a light to medium árnyalatot, a garnier olajmentesével felváltva. Kicsit tartottam a magas olajtartalmától, pont az ellenkezője a másiknak. De meglepő módon nem okoz pattanásokat, és el sem tömíti jobban a pórusokat a garnieresnél. Kellemes viselet, szépen idomul a szín a bőrömhöz, közepesen fed, csak több óra után kezd átfényleni, a másik hamarabb. Az illata is jó, bár felkenés után nálam picit savanykássá válik, lehet, hogy az arcápolóimmal nem kompatibilis. Sűrű krém, adagolásnál időnként olyan, mintha kiválna belőle az olaj, külön folyik ki belőle, ez nem tudom, miért lehet. Ha akciós, érdemes kipróbálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. december 7.

2021. 02. 19.

2020. április 24.

Vicu86

2022. szeptember 29.

Nagyon jó kis alapozó. Ritkán használom de szép alapot ad és nem irritál, ráadásul sima lesz az arcom tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. szeptember 29.

tomimariann

2022. augusztus 3.

Nagyon szeretem, évek óta hű társam, a bőröm is hálás érte, nem komedogén számomra. Továbbra is ezt fogom használni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. augusztus 3.

Kittus86

2022. augusztus 2.

Maximálisan elégedett vagyok a termékkel.
Tökéletesen fed.Pigmentfoltos a bőröm és szépen lefedi a foltokat.Nincs maszk hatása. Nap végéig nem tart ki maradéktalanul,de ettől függetlenül bátran ajánlom a terméket. És elégedett vagyok vele.Felvitel szempontjából a smink szivacsot javaslom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. augusztus 2.

Maximálisan elégedett vagyok a termékkel.

Zsuzsa12

2021. május 12.

Nagyon jó BB krém, sajnálom, hogy csak pár árnyalat van benne bővülhetne a színskála. Szépen fed, de nem maszk hatású. Az utóbbi időben nagyon drága akciósan érdemes kipróbálni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 12.

dreammiyss

2021. április 5.

Csíptem ezt a kis BB krémet, szimpi, hogy van benne SPF, viszont nem tudok a farmasi márkával megbarátkozni az állatkísérletek miatt, úgyhogy ha elfogy nem rendelem meg újra. Tavaly nyáron rendeltem kettőt (akkor még abban a tudatban, hogy cf a márka, aztán kiderült, hogy humbuk), egyiket a barátnőmnek, aki pár hónappal később mondta, hogy a tubus kiszakadt és kifolyt belőle a CUCC. Egyébként nem lenne rossz termék, a bőrömön jól eldolgozható, jól illeszkedik hozzá, könnyed érzete van, nem nehezíti el az arcbőröm. Vagyis: szuper lenne, ha cf lenne, de most csak 4 csilivilit kap. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 5.

Mila13

2021. február 18.

Egyszerűen imádom!! Selymes lesz tőle a nagyon száraz érzékeny bőröm! Tökéletes, egységes szín, hibátlan bőrkép, diszkréten kopik nap végére ( nagyon a végére) Mindig is erre vágytam. Én egyből megtaláltam az árnyalatomat, kicsit barnább a bőröm, nekem a medium árnyalat jött be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 18.

gerste13

2020. július 16.

Nagyon jó az állaga, remekül eloszlik és egész nap szépen fed, nem fényesedik alatta a bőröm. Nekem bejön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 16.

dudasdzsenifer

2020. július 5.

Az én világos, és pattanásos bőrömre teljesen jó . Megfelelően eloszlik, egységesebb bőrképet ad. Nem kell sokat használni belőle így sokáig kitart. Nem tömíti el a pórusokat, nem hagy zsíros érzetet sem. Én nagyon szeretem 🥰

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 5.

kVivi

2020. május 31.

Alapozót nem használok, inkább BB krémet, mióta rátaláltam, csak ezt. Pigmentfoltjaim vannak, hol halvány, hol egészen szembetűnő, ezzel viszont egy teljesen egységes bőrképet kapok. Szépen fed és korrigál. Az ujjaimmal szoktam felvenni, nem lesz foltos, könnyű vele bánni. A szemeim is érzékenyek, nem irritálja azokat. Ebben a termékben megtaláltam mindent, amire szükségem van.😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 31.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Avena Sativa (Oat) Kernel Extract, BHT
Hidratálók: Propylene Glycol, Hydrolyzed Silk, Hydrolyzed Collagen, Niacinamide
Vitaminok: Niacinamide

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.