Farmasi

Ár:   1800 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált
Lelőhely:   tanácsadók   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Alexxis, az összetevőket feltöltötte: FarmasiHungary, Módosítva: 2018. június 20.

Lelőhely:   tanácsadók
Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált

1. Makadán olaj egésznapon át hidratál.
  2. A B3 vitamin természetes fényt ad a bőrnek.
  3. Zab kivonat regenerálja és táplálja.
  4. A 15-ös SPF filter véd a káros napsugarak ellen.
  5. A selyemproteinek selymesen simává varázsolják a bőrt.
  6. A kollagén és az argán olaj közösen regenerálják a bőr.
  7. Egységesíti a bőr tónusát.

edsze

2019. május 16.

Jó kis bb krém, szép a fedése, a zsiros bőrömre pont megfelelő, picit szárit, de annyi nekem pont szükséges.
Kevés kell belőle, szerintem nagyon jó az állaga és kellemes az illata.
Árkategóriájában teljesen korrekt termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 16.

Kevés kell belőle, szerintem nagyon jó az állaga és kellemes az illata.
Árkategóriájában teljesen korrekt termék.

Lidia88

2019. május 8.

Ez a termék nekem csalódás, nem is értem ezt a sok pozitív véleményt. Nincsenek nagy elvárásaim egy BB krémtől - minimális fedés és kellemes viselet. Hát, az utóbbi nem ment neki. Hiába használok alá szérumot és krémet, felvitel után száraznak, egészségtelennek néz ki az arcbőröm és egész nap érzem hogy rajtam van, ami más BB krémeknél nem jellemző. Fél tubus elhasználása után a kukában landolt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 8.

sweetheart

2019. május 2.

Én akkor szereztem be, mikor még csak két árnyalat volt elérhető, a világosabb is túl sötét lett nekem. Ettől függetlenül itthonra felkentem amikor ramaty állapotban volt az arcom. Kissé selymes érzés viselni, a bőrömnek semmi baja nem volt vele, de a szememet valamelyik illatanyag eléggé csípte. A fedésével is meg voltam elégedve, emiatt 3 csillag.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 2.

knikolettv

2019. április 12.

Imádom a BB krémeket, használtam már többfélét, de ennél megálltam és nem kell más. Mivoltához képest olyan szép fedése van, ami akár egy alapozóéval is vetekszik, mégis könnyed, valódi krém hatása van. Ha fixálom púderrel, akkor a homlokom sem fényesedik át alatta, csupán nap végére kezd.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 12.

demeve

2019. április 11.

Igazából lehet, hogy elfogult vagyok, mert nagyon szeretem a farmasis cuccokat, és ezzel is pont így vagyok. Alapozókból (jó, BB krém) ezt próbáltam meg a VFX Pro-t, és a legvilágosabb színüket. A BB kicsit amúgy sötétebb szerintem, szóval ha valaki azon agyal, hogy a legvilágosabb vagy a középvilágos-e a neki való, inkább a világosat válassza. Amúgy is jól illeszkedik a bőr színéhez. Egyébként meg jó viselni, jól fed, de persze nem maximálisan, de azért egy erős közepes fedésű. Abszolút matt!!! De ilyen bársonyosan matt, nem "szárított matt", amit szinte el se hittem először! Azt nem tudom, hogy az előttem szólónak hogyan szárította ki, mert nekem eleve száraz szeborreás a bőröm, és az enyémet nem szárította. Lehet, hogy valamelyik ápolásra szánt összetevőre érzékeny. Nálam ez a kamilla a és a méz, ezektől kiütés, allergiás roham, viszketés - minden van, hiába egészséges meg gyógyító elméletileg. Szóval a vegán, természetes kozmetikumoknál is éppúgy meg kell nézni az összetevőket.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 11.

VacakCica

2019. április 6.

Megvagyok elégedve a termékkel, egész nap tart a fedése. Nem pattog ki tőle a bőröm sem.
Biztosan újra veszem :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 6.

Biztosan újra veszem :)

Amyle

2019. március 18.

Nagyon tetszik jó illata van, jó az állaga jól fed. Ha több rétegben viszem fel akkor sem kelt maszk szerű hatást, nem irritálja az érzékeny bőrömet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 18.

Andyca

2019. március 9.

Először tetszett, de pár nap használat után annyira kiszárította a bőröm, hogy inkább soha többé. 😡Próbáltam alá nappali krémet kenni, de semmi nem változott 😡 Sajnos nem ez az első Farmasi termék, ami csalódást okoz...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. március 9.

TallodiZsofi

2019. február 25.

Az utóbbi időben csúnyán begyulladt a bőrön, és nem tudtam rájönni, hogy mitől, minden csodaszert kipróbáltam, de semmi. Aztán alapozót váltottam. A light to medium BB krémből volt mintám. Valóban, olyan nagy fedőképessége nincs, de amióta ezt használom nem is kell, mert nem gyullad be a bőröm. Én egy pici púdert teszek a legvégén, hogy lefixáljam. Nekem egész nap tart. Azóta már megvettem a normál kiszerelését.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 25.

Krisztakiki

2018. december 7.

Átlagos fedese van. Illeszkedik a bőröm színéhez, de nem vmi tartós elég hamar lejön.
Nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 7.

Nem venném újra.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Avena Sativa (Oat) Kernel Extract, BHT
Hidratálók: Propylene Glycol, Hydrolyzed Silk, Hydrolyzed Collagen
Vitaminok: Niacinamide

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.