Farmasi

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Kézkrémek
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   tanácsadók   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ljudmilla, Módosítva: 2014. április 16.

Lelőhely:   tanácsadók
Kategória:   Kézkrémek
Bőrtípus:   Száraz

Nagy mennyiségű E-vitamint és 80%-os Argánolajat,zsírsavakat tartalmaz.

Soraya

2021. január 5.

Elhasználtam belőle egy egész tubussal, és egy kellemes, lágy illatú, finom, kicsit hígabb állagú jó kis kézkrémnek mondanám. Nagyon jól és elég gyorsan beszívódik, nem hagy maga után zsíros vagy ragadós érzetet. Kifejezetten "irodabarát". Az én kezeim nem extra szárazak, de nekem télen is napközbeni kézkrémnek abszolút bejött.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 5.

Andyca

2019. március 9.

Az illata számomra borzalmas!!
Sajnos teli van paraffinolajjal és glicerinnel. 😡
Pillanatnyilag puha lesz tőle a kezem, de sajnos hosszú távon nem ér semmit.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. március 9.

Az illata számomra borzalmas!!
Sajnos teli van paraffinolajjal és glicerinnel. 😡
Pillanatnyilag puha lesz tőle a kezem, de sajnos hosszú távon nem ér semmit.

Farmasin

2018. november 29.

Az illata kellemes, de gyengén hidratál, az én száraz kezeimnek ennél több kell. Az olívaolaj tartalmú kézkrémmel jobban meg voltam elégedve. Az illatra, és mert gyorsan beszívódik adok három csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 29.

bzsofi22

2017. január 4.

Nem tudom az előző hozzászóló valóban erről a krémről nyilatkozott-e, Ez a krém számomra mind árban,mind hatásügyileg benne van a top3-ban. Bár az én kezem csak közepesen száraz de ez azonnal újjá varázsolja, és rögtön be is szívódik annak ellenére hogy mégiscsak argán olajos :) Az illata nagyon finom, ugyanolyan mint a coffeines hajbalzsamoké (nyilván a coffein tartalom miatt), amikor bekenem vele a kezem minden körülöttem lévő odafordul, hogy milyen jó illat jön felőlem :) Ezért az árért nehéz jobb krémet találni, de meg merem kockáztatni, hogy még magasabb árkategóriás termékekkel is felveszi a versenyt :) ( A lush dream cream-mel legalábbis biztos!)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 4.

dori96

2016. június 10.

semmit nem használ. nem mellesleg annyira büdös,hogy rosszul vagyok tőle. tömény ammónia szaga van.
arra kapja a 2 csillagot,hogy hamar beszívódik. de ennyi. nem csinál semmit,sőt szerintem kicsit szárít is.
többet várok egy kézkrémtől ennél.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 10.

többet várok egy kézkrémtől ennél.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak