Farmasi

Ár:   650 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   500 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   tanácsadók   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Linda86, Módosítva: 2017. március 7.

Lelőhely:   tanácsadók
Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Száraz

Farmasi Botanics sampon ginseng kivonattal fáradt, elöregedett hajra. Természetes összetevőkkel gazdagított sampon, mely tápláló összetevőinek köszönhetően fiatalabb érzést és egészségesebb kinézetet kölcsönöz a hajnak.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Soraya

2020. június 30.

Meg vagyok elégedve ezzel a samponnal. Érezhetően erősítette és dúsabbá tette a vékonyszálú hajamat. Jól tisztít, kellemes az illata, jól habzik. Nagyon kiadós. Anno a Müllerben vásároltam igen kedvező áron. Sajnos, az utóbbi időben nem láttam a márka termékeit náluk. Jó lenne, ha ismét lehetne kapni Farmasi termékeket, mert több termékük is bevált nekem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 30.

Reni666

2018. szeptember 13.

Nem tudd többet bármelyik samponnál , erösen korpás hajra nem használt ,
nem éreztem kölönösebb hatást .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 13.

Nem tudd többet bármelyik samponnál , erösen korpás hajra nem használt ,
nem éreztem kölönösebb hatást .

Lailany

2018. július 25.

A kedvencem... Imádtam... Örök szerelem, illatra, hatásra :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 25.

A kedvencem... Imádtam... Örök szerelem, illatra, hatásra :)

Adora

2017. december 27.

"Tévedésből" vettem, elvileg szárza hajra való, az enyém meg minden, csak nem száraz. De sokat elárul, hogy csak két hónap után néztem meg, mi van ráírva. Nekem nagyon bevált, puha, fényes utána a hajam, a Balea balzsamjával együtt használva könnyen is fésülhető. Ráadásul nagyon sokáig elég, úgyhogy abszolút megri az árát. Ja, és az illata is nagyon kellemes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 27.

Linda86

2017. június 2.

Szép fényes, könnyen kezelhető a hajam tőle, és kevésbé is zsírosodik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 2.

Szép fényes, könnyen kezelhető a hajam tőle, és kevésbé is zsírosodik.

Hidratálók: Hydrolyzed Soy Protein
Vitaminok: Panthenol

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.