Farmasi

Ár:   959 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   tanácsadók   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: kkmonika, az összetevőket feltöltötte: DorinaBalog, Módosítva: 2018. április 9.

Lelőhely:   tanácsadók
Kategória:   Samponok

Zsálya sampon gyenge és vékonyszálú hajra

A hajgyökereknél táplálja a hajat. Regeneráló hatásának köszönhetően hajnövesztő hatással bír, valamint meggátolja a hajhullást. Színezék-, parabén- és szilikonmentes.

Kapat8

2019. augusztus 13.

Sziasztok! Nem ismertem eddig a Farmasi termékeket, most is csak ezt rendeltem,az itteni véleményekre alapozva. Nem szeretnék elhamarkodottan egy hajmosás után véleményt alkotni de azért leírom milyen eddig, mert meglepő, hogy már egy használat után látható eredményekről tudok beszámolni.
Már hajmosáskor nem kellett a hajakat a kezemről lemosogatni mert nem jött ki. És azóta (2napja) is alig van pár szál a fésűben. Előtte pedig minden fésülködésnél rengeteg volt és hajmosáskor is tele lett a lefolyó. Pedig már egyhavi belsőleges Forcapil kúràt is csináltam és hajhullásra való hajszeszem is van Herba Vital és Biotéa plusz eBay-es Andrea cseppek, azóta mióta ilyen szinten elkezdett hullani a hajam.
Én mondjuk rajta szoktam hagyni pár percig a sampont a fejemen. Tehát volt ideje hatni,de akkor is meglepő ez a pozitív eredmény egy használat után. Remélem tartósan ezt fogom tapasztalni! Balzsam nem kellett utána. Ha lesz változás jövök,de ez így simán 5*!

Update: Konkrétan most dobtam ki a flakonját, december óta most, augusztusban fogyott el. Mindeközben egy db normál méret 250 ml másik féle sampont használtam el mellette. Tehát kiadós,mert nagy is és kevés is kell belőle,mert jól habzik. Viszont sajnos ugyanúgy mint kb.minden máshoz egy idő után hozzászokik a hajad is és Te is. Végére már vártam, hogy elfogyjon, pedig felváltva használtam. A hajam most megint hullik, szóval sajnos nem csodaszer.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 13.

BarbyxXx

2019. április 6.

Az első sampon aminek tényleg látom a hatását! :)

Nagyon jó áron van és nagy kiszerelés. Én nagyon pazarlósan használom, de még így is lassan fogy. 2 és fél hónap után is megvan több mint a negyede.
Enyhe gyógynövényes illata van, egész kellemes, az állaga picit hígabb, de így legalább kijön az aljáról is az összes :D

A hatása meg hihetetlen számomra!
Egy hónap használat után egy kicsit kezdtem bánni hogy egyből 2 flakonnal vettem, aztán a 6-ik héten felfigyeltem a sok kis babahajra. Még 2 hét eltelt, amikor rájöttem, hogy már alig hullik a hajam. A hajkefében egy hónap alatt se lett annyi hajam mint máskor egy héten, hajmosáskor meg maximum 5 szál ha kijön. Még most sem hiszem el, hogy végre megtaláltam a tökéletes sampont! Mivel páran azt írták, hogy egy idő után szárít vagy megszokja a haj, legközelebb kipróbálom a márka argán olajos hajfiatalító samponját is, mivel amúgy szőkített, töredezett, károsodott a hajam, hátha ezen is lehet javítani. Ha beválik (ezek után nagyon hiszek benne) akkor felváltva tervezem használni, ha nem.. akkor marad csak ez ! :)

Összegezve: olcsó, sokáig elég, megállította a hajhullásom, rengeteg babahajam lett tőle és kicsit növeszt is. Én bátran ajánlom! Csak nem kell feladni egy hónap után, ha nem látsz változást.. akkor már közel az eredmény! :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 6.

Az első sampon aminek tényleg látom a hatását! :)

A hatása meg hihetetlen számomra!

aesthete

2018. szeptember 29.

Régóta szilikonmentes samponokat használok és mindig szeretek kísérletezni velük. Tavaly szereztem be ezt a sampont a Müllerben és elég jól teljesített egy darabig. Nagy kiszerelés egész jó áron és a használatával teljesen el tudtam hagyni a balzsamot, mert annyira puha és fényes volt a hajam tőle. Azóta már a márka ginsenges samponját is kipróbáltam és talán még jobban is teljesített ennél. Azonban már az 1 éves használat meglátszik, mert már nem úgy teljesít, mint korábban.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 29.

Barbara220427

2018. szeptember 26.

Elég jó ez a sampon. Egyáltalán nem kellett eleinte hozzá semmilyen más hajápó, de egy hónap után már nagyon száraz lett tőle a hajam 😒

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 26.

Virag91

2018. augusztus 16.

Már régóta szeretném kipróbálni ezt a sampont, mert sok jót olvastam róla. Régebbi kommentek láttam, hogy valaki a Müllerbe vásárolta. Ma voltam benn a győri Müllerben, de azt mondták, hogy már nem forgalmazzák a Farmasi termékeket. Van még esetleg valakinek ötlet, hol lehetne beszerezni?

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 16.

Lailany

2018. július 25.

Nagyon szerettem amikor használtam, és az első flakon tökéletesen működött, aztán elkövettem azt a hibát, hogy újravettem és onnantól kezdve nem volt jó. De ha szünetet tartunk , akkor megfelel :) 5*

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 25.

usamisa33

2018. június 26.

Nagyon szeretem ezt a sampont. A hajam könnyen zsírosodik és ez segített kicsit rajta. Könnyen habzik és könnyen kimosható a hajból. Mióta anyum kipróbálta ő is folyamatosan ezt használja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 26.

zsizi

2018. május 7.

Egy biztos pont az életemben ez a sampon. Kíméletes, jól tisztít, nem zsírosodik be tőle olyan gyorsan a hajam, ami nekem nagyon fontos. Az illata pedig isteni. Plusz pont, hogy baromi gyorsan nő tőle a hajam és meg is erősödik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 7.

NikolettaV

2018. április 23.

Nem rossz sampon, de nem is a legjobb, amit valaha használtam. Mintha tényleg dúsabbnak tűnne a hajam, mikor vele mosom, de lehet csak bebeszélem. :) Sajnos zsírosodni ugyanúgy zsírosodik a hajam, mint más samponoknál, de nem is ígéri ennek megszüntetését.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 23.

hajmanias0404

2017. november 26.

imadom!!
rendbe tette a hajam es mintha tobbet es gyorsabban none miota ezt hasznalom :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. november 26.

imadom!!
rendbe tette a hajam es mintha tobbet es gyorsabban none miota ezt hasznalom :)

Hidratálók: Hydrolyzed Soy Protein
Vitaminok: Panthenol

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.