Farmasi

Ár:   2900 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   225 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   tanácsadók   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Noncsikaaa, Módosítva: 2020. december 22.

Lelőhely:   tanácsadók
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Az arctisztító tonik körömvirág olajjal érzékeny, irritált bőrre lett kifejlesztve. Eltávolítja a pórusokból felgyülemlett lerakódást és szennyeződést. Körömvirág olaj tartalmának köszönhetően hidratálja a bőrt és megőrzi annak természetes nedvességtartalmát.

Noncsikaaa

2020. december 16.

Imádom az ilyen véletleneket! :D Pont nem volt tonikom, ismerősöm, aki Farmasival foglalkozik pedig pont kiárusítást tartott. Gyorsan lecsekkoltam az összetevőit, örömmel konstatáltam, hogy nem tartalmaz sok szemetet. Este kipróbáltam, meglepően jó érzés volt a bőrömnek, bár elmaradt a hűha-feeling. Szerintem nem éri meg azt a közel 3000Ft-ot! Igaz, hogy fele ilyen mennyiséggel, de fele ilyen áron vásároltam klasszisokkal jobb tonikot, amit már nem cserélnék le semmire. Mindenesetre hiánypótlónak jó volt, örülök, hogy kipróbáltam. A közepesnél mindenképp jobb volt számomra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. december 16.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract
Hidratálók: Butylene Glycol, Sodium PCA, Glycerin

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.