Farmasi

Ár:   2240 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   225 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   tanácsadók   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: jvivi, Módosítva: 2018. szeptember 7.

Lelőhely:   tanácsadók
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Speciális összetételű tisztító zselé teafaolajjal, mely segít a pattanások kialakulásának megelőzésében, finoman tisztítja a bőrt és eltávolítja a faggyútöbbletet. A rendszeres használat segít csökkenteni a kiütések előfordulását. A finom összetétel megakadályozza a bőr kiszáradását.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Lolychan

2020. november 26.

Legjobb arctisztítóim egyike. Kellemes illat, jól tisztít, a bőröm állapotát remekül javítja. A pattanásaim és a bőröm zsírossága is csökkent.
Nem fogy gyorsan. Biztos újra veszem. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 26.

Nem fogy gyorsan. Biztos újra veszem. :)

blackdiamond27

2020. október 28.

Szépen tisztítja a zsíros arcbőrömet. Kifejezetten imádom a használata utáni tiszta, üde és matt arcbőrt.
Én főleg az esti arcápolási rutinomban alkalmazom.
A tonikjával együtt garantált a hatás.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. október 28.

Én főleg az esti arcápolási rutinomban alkalmazom.
A tonikjával együtt garantált a hatás.

gerste13

2020. július 16.

Az arclemosó nagyon jó, remek tiszta lesz tőle a bőröm használat után, sokáig matt marad, nem zsírosodik újra hamar. A tonikja viszont nem passzol hozzá, attól csúnya fényes lesz a fejem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 16.

cucumiajsu

2020. május 27.

Nem régóta használom, de nagyon tetszik, szuperul tisztítja az arcbőrömet, az arcbőröm sokkal szebb lett. A hozzá passzoló toniccal szoktam használni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 27.

Szasssza

2019. december 9.

Érzékeny, mindentől pattanásos bőrömre szuperjó!
Már újra is vettem.
Smink lemosására is szoktam használni, mintha simán arcot mosnék. Teljesen eltávolítja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 9.

Érzékeny, mindentől pattanásos bőrömre szuperjó!
Már újra is vettem.

dorka19

2019. április 17.

Nagyjaból 2-3 éve használom minden nap az esti sminkeltavolitasi/ arcápolási rutinomban.
Kevés kell belőle, egy flakon szerintem egy évig elég kb.
Én vizes konjac szivacsra szoktam felvinni, azzal felhabosítom és átmosom vele az arcom, de termeszetesen vizes kézzel is tökéletesen habzik.
A hatása pedig tökéletes, olaj és smink mentes arcbőr. Minden festéket, zsírt maradéktalanul eltávolít és nagyon üde, friss arcbőrt kapunk a használata után. Pattanásaim nincsenek.
Télen használok melle egy erősebb hidratáló krémet, így nem szárad ki tőle az arcom.
Bátran ajánlom, 100%osan megéri az árát.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 17.

Kevés kell belőle, egy flakon szerintem egy évig elég kb.
Bátran ajánlom, 100%osan megéri az árát.

01tothdiana01

2018. november 12.

Ez számomra elengedhetetlen termék a mindennapos arcápolás terén. Száraz arcbőröm van, ezáltal használata után bőségesen hidratálnom kell, de ez nem probléma. Amióta rendszeres használatban van, egyetlen egy pattanás sem keletkezett az arcomon! Tökéletes!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 12.

Hidratálók: Sorbitol, Glycerin, Propylene Glycol

Sorbitol h 1 1

Lauryl alkoholból származó tisztítószer, felületaktív anyag és emulgeálószer.