Farmasi

Ár:   350 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók

A krémet feltöltötte: annamarialado, az összetevőket feltöltötte: Andyca, Módosítva: 2018. december 30.

Kategória:   Fog- és szájápolók

Ár: 1100 , Eladó: mackle
Állapot: 112 g, bontatlan, Helyszín: Nyíregyháza, fizetés: Személyes vagy posta
Lilluc

2019. május 21.

Kellemes, enyhén mentolos íze van, használat után kellemes érzetet hagy maga után.
Nem marja szét a számat és nem is édeskés, mint szerintem néhány fogkrém.
Minimális fehérítő hatás vettem csak észre. Amikor épp rendelem majd az újságból, szerintem fogok még venni, főleg akciósan éri meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 21.

Nem marja szét a számat és nem is édeskés, mint szerintem néhány fogkrém.

edsze

2019. május 16.

Életem egyik legrosszabb fogkréme. Nem habzik, nem mentolos, kin szenvedés vele fogat mosni.
Minimális fehéritő hatása van, ezért jár az 1*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 16.

Minimális fehéritő hatása van, ezért jár az 1*

Yubiri

2019. április 29.

2019. április 16. Sajnos én a Farmasiból rendeltem kb. 1000 Ft-os áron, nem tudom, hogy máshol kapható-e még, mert webáruházat nem találtam, mindenhol készlethiány van.
Véleményem szerint az 1000 Ft-ot nem éri meg.
- nincs erős mentolos íze, nem érzek felfrissült leheletet fogmosás után, keserű utóíze van, a fogkrém gyengén habzik, a fogaimat nem érzem lepedékesnek fogmosás után,
- minimálisan észrevettem fehérítő hatást is,pedig alapból is fehérek a fogaim,
- kevésbé habzik, sokat használok belőle egy fogmosás alkalmával, gyorsan fogy,
- az összetevői tetszenek.
Upd. 2019. április 29.
Fényképen láttam magamat és konkrétan úgy csillogott a fogam, mintha photoshop-al lett volna szerkesztve, pedig nem :D Gondolom, hogy ideiglenes a fehérítő hatás, de valóban észrevehetően fehérített.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 29.

Véleményem szerint az 1000 Ft-ot nem éri meg.
- minimálisan észrevettem fehérítő hatást is,pedig alapból is fehérek a fogaim,
- kevésbé habzik, sokat használok belőle egy fogmosás alkalmával, gyorsan fogy,
- az összetevői tetszenek.
Upd. 2019. április 29.

Marcsikaa

2019. március 29.

Bocsi mindenkitől, aki ezt szereti, nekem nagyon nem jött be. Semmit nem ér. Azért adok rá 1 pontot, mert a legnagyobb előnye, hogy olcsó. De igy sem veszek többet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. március 29.

Claudia8802

2019. március 10.

Sziasztok
2 hónapja aktiv használoja vagyok a terméknek.Imádom és állandoan 3 dbjával rendelek belőle.ne hogy elkapkodják előlem.😂

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 10.

Sziasztok

Floree

2019. február 28.

Néhány éve mi is használtuk ezt a fogkrémet. Tetszett hogy nincs erős mentolos íze, nem marta szét a számat, de ugyanakkor hatásos is volt. Nem volt fogínyvérzésem amikor ezt használtam. Lehet egyszer visszatérek erre a fogkrémre, nagyon jó termék. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 28.

kunsagikira

2019. február 28.

Nem marja a számat az erős mentolos íze és valóban tisztít és minimálisan fehérít is!
A fogíny vérzésem teljesen elmúlt mióta ezt és a sima Aloe Veras változatot használom!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 28.

sweetheart

2019. február 1.

A legjobb fogrém amit valaha próbáltam a másik kettő fogrémjükkel együtt. Mióta őket használom megszűnt az ínyvérzésem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 1.

claucat0

2019. január 10.

Kicsit fehèrìt és ami nagyon jò benne hogy nem brutàl erős,nekem csak jòt tett^^

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 10.

Lailany

2018. július 25.

Azt kell mondjam, hogy JOBB EZ A FOGKRÉM MINT A NU SKIN FEHÉRÍTŐ FOGKRÉME :) Azt hiszem ezzel mindent elmondtam.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 25.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice
Hidratálók: Sorbitol