Farmasi

Ár:   350 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók

A krémet feltöltötte: annamarialado, az összetevőket feltöltötte: Andyca, Módosítva: 2018. december 30.

Kategória:   Fog- és szájápolók

Eowynie

2020. február 27.

Nagyon megszerettem ezt a terméket :) Fehérítést nem tapasztaltam, de összetevői szuperak és az ára is jó. Kellemes lehelletem és tiszta fogaim vannak tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 27.

petrevici

2019. december 10.

Újravettem. Enyhébb az íze, mint ahogy én szeretem, de a Colgate One után ezt szerettük leginkább...most 3 tubusért fizettem 1060 Ft-ot, így vettem megint.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. december 10.

Demetrea

2019. december 10.

A fogamat szépen fehéríti, de sokkal gyengébbnek érzem a fogaimat, ha csak ezt használom. Régen Elmexet használtam, nem emlékszem már, miért tértem át erre, de nagy hiba volt. A maradékot most úgy használom fel, hogy este Elmexszel mosok fogat, reggel pedig ezzel. Így azért jobb a fogam állapota, de még nem az igazi. Nem hiszem, hogy valaha is újra fogom venni, és csak a fehérítő hatása miatt nem adok neki 1 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 10.

Szasssza

2019. december 9.

Használat után megjegyezték páran, hogy frissen fehérítettem a fogaim?
Pozitív visszajelzés, így újravevős!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 9.

Használat után megjegyezték páran, hogy frissen fehérítettem a fogaim?
Pozitív visszajelzés, így újravevős!

iuliel

2019. november 30.

Az összetevői jók, számomra az íze is kellemes. Az érzékeny fogaimra viszont nem bizonyult elég hatékonynak - kizárólagosan semmiképp -, ezért visszatértem az Elmexre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 30.

TallodiZsofi

2019. augusztus 11.

Most mit írjak, nekem sem fehérítésben, sem mentolosságban, sem állagban nem győzött meg. Próbálkozom a termékeivel, de ha találok valami jót, akkor valahogy rögtön rendelek valami másik kettőt, ami meg nem válik be. Igazából inkább semmit, vagy mínusz pontot adnék, mert a katalógusból 1300-ért lehet megvenni, én nyilván akciósan vettem 500 Forintért, de még az is sok volt érte.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 11.

cocoapowder

2019. július 1.

Az elszíneződéseket (tea, cola) maradéktalanul eltünteti a fogakról, további fehérítést nem tapasztaltam, de nem is várom el tőle. Összességében egy jó fogkrém, jó összetevőkkel.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 1.

Lilluc

2019. május 21.

Kellemes, enyhén mentolos íze van, használat után kellemes érzetet hagy maga után.
Nem marja szét a számat és nem is édeskés, mint szerintem néhány fogkrém.
Minimális fehérítő hatás vettem csak észre. Amikor épp rendelem majd az újságból, szerintem fogok még venni, főleg akciósan éri meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 21.

Nem marja szét a számat és nem is édeskés, mint szerintem néhány fogkrém.

edsze

2019. május 16.

Életem egyik legrosszabb fogkréme. Nem habzik, nem mentolos, kin szenvedés vele fogat mosni.
Minimális fehéritő hatása van, ezért jár az 1*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 16.

Minimális fehéritő hatása van, ezért jár az 1*

Yubiri

2019. április 29.

2019. április 16. Sajnos én a Farmasiból rendeltem kb. 1000 Ft-os áron, nem tudom, hogy máshol kapható-e még, mert webáruházat nem találtam, mindenhol készlethiány van.
Véleményem szerint az 1000 Ft-ot nem éri meg.
- nincs erős mentolos íze, nem érzek felfrissült leheletet fogmosás után, keserű utóíze van, a fogkrém gyengén habzik, a fogaimat nem érzem lepedékesnek fogmosás után,
- minimálisan észrevettem fehérítő hatást is,pedig alapból is fehérek a fogaim,
- kevésbé habzik, sokat használok belőle egy fogmosás alkalmával, gyorsan fogy,
- az összetevői tetszenek.
Upd. 2019. április 29.
Fényképen láttam magamat és konkrétan úgy csillogott a fogam, mintha photoshop-al lett volna szerkesztve, pedig nem :D Gondolom, hogy ideiglenes a fehérítő hatás, de valóban észrevehetően fehérített.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 29.

Véleményem szerint az 1000 Ft-ot nem éri meg.
- minimálisan észrevettem fehérítő hatást is,pedig alapból is fehérek a fogaim,
- kevésbé habzik, sokat használok belőle egy fogmosás alkalmával, gyorsan fogy,
- az összetevői tetszenek.
Upd. 2019. április 29.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice