Farmasi

Ár:   350 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók

A krémet feltöltötte: annamarialado, az összetevőket feltöltötte: Andyca, Módosítva: 2018. december 30.

Kategória:   Fog- és szájápolók

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Doracska

2021. május 18.

Nekem nem fehérítette a fogaim, semmi látványosat nem vettem észre. Frissítő íze van, az kellemes, de semmi extra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. május 18.

kincsq

2021. május 3.

Nekem fehérítette a fogaimat, szerintem jó kis fogkrém ez. Ha lesz akciósan, lehet veszek még belőle, de ezen az áron kicsit sok érte.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 3.

Nikolett9

2021. április 12.

Átlagos fogkrém, kellemes íze van, de én nem érzékeltem fehérítő hatást. Elhasználtam, de újra nem venném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 12.

Szandyka0515

2021. február 3.

Ízre jó,vérzik tőle az ínyem, fehérít is egy picit,de van neki fura utóíze,az hogy veszek e még ilyet nem tudom :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 3.

KamiNagy

2021. január 20.

Szeretem használni, nekem tetszik, hogy nem maróan erős hanem kellemes, frissítő íze van. Fehérítő hatásáról még nem tudok beszámolni de nekem bejön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 20.

Skylin

2020. november 22.

Jó termék. Nem habzik nagyon, nem mentolos, inkább szerintem gyógynövényes. A fehérítés nulla. Az állandó fogínyvérzésemet, viszont szinte teljesen megszüntette. Ami elég nagy szó, mert sem paradontax, sem meridol, sem lacalut, sem semmilyen fogkrém nem volt még erre képes ennél sokkal több pénzért. Nekem csodafogkrém. Biztosan újra veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 22.

Eowynie

2020. február 27.

Nagyon megszerettem ezt a terméket :) Fehérítést nem tapasztaltam, de összetevői szuperak és az ára is jó. Kellemes lehelletem és tiszta fogaim vannak tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 27.

petrevici

2019. december 10.

Újravettem. Enyhébb az íze, mint ahogy én szeretem, de a Colgate One után ezt szerettük leginkább...most 3 tubusért fizettem 1060 Ft-ot, így vettem megint.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. december 10.

Demetrea

2019. december 10.

A fogamat szépen fehéríti, de sokkal gyengébbnek érzem a fogaimat, ha csak ezt használom. Régen Elmexet használtam, nem emlékszem már, miért tértem át erre, de nagy hiba volt. A maradékot most úgy használom fel, hogy este Elmexszel mosok fogat, reggel pedig ezzel. Így azért jobb a fogam állapota, de még nem az igazi. Nem hiszem, hogy valaha is újra fogom venni, és csak a fehérítő hatása miatt nem adok neki 1 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 10.

Szasssza

2019. december 9.

Használat után megjegyezték páran, hogy frissen fehérítettem a fogaim?
Pozitív visszajelzés, így újravevős!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 9.

Használat után megjegyezték páran, hogy frissen fehérítettem a fogaim?
Pozitív visszajelzés, így újravevős!

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice
Hidratálók: Sorbitol