Farmasi

Ár:   1599 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   tanácsadók   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Bibi, az összetevőket feltöltötte: dori96, Módosítva: 2021. április 6.

Lelőhely:   tanácsadók
Kategória:   Samponok

A gyógynövény kivonatokat tartalmazó sampon gyengéden ápolja a hajat. Vitamin Komplex B5 Provitaminnal. Használata zsíros hajra ajánlott.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

slinn

2018. szeptember 28.

Tökéletesen bevált. Az illata, az állaga, a hatása. Régebben már mosás után 3. nap borzasztó zsíros volt a hajam, most még az 5! napon is vállalható :)

Egy kicsit bepánikoltam, hogy nem lehet kapni, illetve csak háromszoros áron, de a bulkshopban sikerült vennem normál áron 590-ért :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 28.

Andrea1992

2018. augusztus 16.

Gyorsan zsírosodó hajamra már sok mindent kipróbáltam egyik sem vált be igazán. Vendéglátásban dolgozom kétnaponta muszáj hajat mosnom ha tetszik ha nem. Egyébként a sampon jó. Könnyű, nem nehezíti el a hajat és az illata is jó. szerintem fogok még vásárolni belőle

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 16.

fruzsko94

2018. július 27.

En szaraz korpa kezelesere vettem es szuperul bevalt, mar az elso hajmosas utan segitett. Heti egyszer hasznalom, megmosom vele a hajam es meg legalabb 5 percig rajta hagyom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 27.

Polettt

2018. április 22.

Lehet, hogy csak nekem nem vált be a termék de nagyot csalódtam benne. A hajmosásomat előre kellett hozni egy nappal, és már a mosás másnapján zsíroshaj érzetem volt tőle. Sajnos így megmaradt a háromnegyed része...
Illata kellemes, könnyen habzik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 22.

Illata kellemes, könnyen habzik.

sz.zsuzsi1981

2017. május 30.

Nekem nagyon bevált, már pár használat után is kevésbé zsírosodik a hajam. Nagy előny a nagy kiszerelés, de részben hátrány, mert szeretek mindig újat kipróbálni, bár ezt a sampont szerintem újraveszem. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 30.

Endless

2017. március 22.

Èrdekes milyen látványos különbsègek vannak Farmasi sampon ès Farmasi sampon közt. A rozmaringostól elkezdett a hajam èletre kelni, fènyleni, ès èreztem, hogy szuper jól tisztít. Ennèl viszont csak a tisztulás volt egyen èrtèkű, a fènyèből sokat veszített a másikhoz kèpest. Viszont így is szuper, hogy nem kell hozzá balzsamot használni.
Auchanból vettem eddig, de megszűnt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 22.

Auchanból vettem eddig, de megszűnt.

dori96

2016. március 20.

2016.jan.26.
én 560ftért vettem,úgyhogy nagyon jó vásárt csináltam, sokáig elég lesz. az illata kellemes, valamint az átlátszó géles állag is nagyon bejön. könnyen habzik stb..
a zsírosodáson egyenlőre nem érzem,hogy segített volna, de még 2x használtam:) majd jön az update

update(2016.03.20):
jelentem,hogy 2 hónapja használom, heti 4x, duplán samponozva. és még így is félig van a tubus..szóval nagyon sokáig elég lesz! ennyi pénzért vicc. nagyon szeretem. nem zsírosodik annyira a haj és nem is viszket, mint korábban sokszor. nem hiszem, hogyha elhasználom ugyanezt fogom újra venni, hiszen szeretem a változatosságot. de az biztos,hogy megint farmasi sampont fogok rendelni. bátran ajánlom!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 20.

2016.jan.26.

update(2016.03.20):

Karyka84

2015. október 31.

Első mosás után érezni a különbséget. A hajam puha volt tőle beszárítás nélkül is. Fényes és kevésbé lelapuló. Kb. 3-4. mosás után éreztem azt hogy kevésbé zsírosodik a hajam tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 31.

katuska8

2015. február 2.

Update:
Adok neki még egy csillagot, mert pár hajmosás után javult a helyzet, és már nem zsírosította a hajam. Amikor már jobb lett, olyan volt mint a többi Farmasi sampon. Nem érdemel 5 csillagot, mert egyrészt a zsírosodásra számomra nem volt jó, és nem adott semmi pluszt a hajam ápoltságához, viszont mindig bizalommal fordulok a Farmasihoz, mert olcsó, nagy kiszerelésű és ez a márka azon kevesek egyike, amelynek samponjai nem irritálják a fejbőröm, ami számomra óriási dolog.

2014.01.04.
A Farmasi Revitalizáló samponja után nagyon vártam, hogy kipróbáljam, mivel az számomra egy tökéletes sampon - fényes, puha, kevésbé zsírosodó haj - és azt vártam, hogy ettől is ugyan azt kapom, annyi különbséggel, hogy még tovább bírja a hajam zsírosodás nélkül. Ennek ellenére nem nyerte el a tetszésem teljes mértékben. A fényességet megkapom, ez a legjobb tulajdonsága. A puhaság más kérdés, egyszer puha tőle, egyszer meg teljesen átlagos, míg a revitalizálóval mindig isteni puha volt. De mégis a zsírosodással van a legnagyobb problémám. Alapból naponta kell mosnom a hajam, mert olyan gyorsan zsírosodik, hogy csak 1 napot bír ki, de ezzel a samponnal még 1 napot sem bír ki tisztességesen, mert a hajmosás utáni napon délután már kezd zsírosodni. Pedig szerintem alapból nagyon jó sampon lehetne, de ez egy hatalmas negatívum benne, főleg, hogy eleve zsíros hajra való. Ha valaki a zsírosodás miatt akarná ezt megvenni, inkább válassza a Farmasitól a revitalizálót, mert sokkal jobb a hatása minden tekintetben. Már én is bánom, hogy ezt választottam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 2.

Update:

2014.01.04.

lollippi

2014. július 16.

Eddigi legjobb samponom. Ennek függvényében a többit is visszamenőleg le fogom szerintem pontozni, mert nagyon jó. Kifejezetten érzem, ahogy tisztít, rendesen beépül a fejbőrbe, és végre nem zsírosodik a hajam! Könnyedebbé teszi az egész hajamat, nem érzem olyan nehéznek általánosan.
Fodrászkellék üzletben kértem segítséget, ahol ezt ajánlotta a lány. Hangsúlyoztam neki, hogy nem tudok rá túl sokat költeni, és elmondtam, eredetileg mit keresek, erre ajánlotta ezt, ami olcsóbb az általam keresettnél, és jobb is! Tényleg nagyon olcsó!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 16.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.