Farmasi

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   tanácsadók   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: moonlitnight, Módosítva: 2013. szeptember 10.

Lelőhely:   tanácsadók
Kategória:   Samponok

Hegyi árninka és rozmaring kivinattal és B5 vitaminnal gazdagított minden hajtípusra megfelelő sampon mindennapos használatra. A B5 provitamin gyengéden tisztítja a haját, elősegíti a regenerálódást, rozmaring kivonata fokozza a fejbőr  vérkeringését, meggátolva a hajhullást, szabályozza a haj természetes zsírháztartását és megakadályozza a korpásodást. A hegyi árninka megerősíti a hajszálakat, elősegíti a fejbőr egészséges működését.

pappevi1975

2018. november 1.

Nem tart tovább a “zsírtalanítottsága” a hajamnak.
Kellemes illatú, nem kócolja nagyon a hajat, nem volt nehéz kifésülni hajmosás után.
Egyszer-egyszer használni jó, de engem nem győzött meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. november 1.

Nem tart tovább a “zsírtalanítottsága” a hajamnak.
Egyszer-egyszer használni jó, de engem nem győzött meg.

Viki9727

2017. október 7.

Gyorsan zsírosodó, hosszú, vastag szálú hajam van. Sokan ajánlották ezt a sampont, mert sajnos 3 naponta hajat kell mosnom. Hát amióta ezt a sampnt használom még gyorsabban zsírosodik a hajam, viszont jó az illata és kevés elég belőle. Sajnos nekem nem váltotta be a hozzá fűzött reményeket. Elhasználgatom, de nem fogom újra venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 7.

Dina0613

2016. január 4.

Szeptemberben vettem a Douglas-ban (én csak ott találtam). A Revitalizálót akartam megvenni, de csak ez volt és mivel úgy is hullik a hajam, ezért nem vártam a következő hétig a revitalizálóra. Az első pár használat után egyáltalán nem úgy tűnt, mintha hajat mostam volna. A hajam elnehezült és zsíros érzetű, kinézetű volt. Később, a kezdeti használathoz képest már nem éreztem, hogy zsíros, elnehezült lenne a hajam és balzsamot sem kellett/kell használnom. Azonban a Head&Shoulders nekem jobban bevált (sokszor elég volt egy héten egyszer hajat mosnom), nem hiszem, hogy újravásárolom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 4.

Donovanna

2015. február 21.

Nagyon jó ez a sampon. Jól tisztít, jó az illata, nálam a hajmosás gyakoriságát is kitolta (gyorsan zsírosodó, vékony szálú hajam van) 2-3 napról 4re. Még balzsamot sem kell feltétlenül használnom utána, hogy ki tudjam fésülni a hajamat! És ez tényleg wow, mert nagyon gubancolódik a hajam és balzsam nélkül a kifésülése kínzás, vagy legalábbis hatalmas gombóc hajveszteség. Ráadásul nagyon olcsó, az Auchanban veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 21.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Extract
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.