Farmasi

Ár:   8929 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadók   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Cassy, Módosítva: 2019. július 18.

Lelőhely:   tanácsadók

Illatcsalád: virágos-fás

Illatjegyek: ámbra, jázmin, gardénia

Bonnieoo7

2019. október 16.

Tetszik az illat, nőies, kifejezetten kellemes! Tartósságáról nem tudok nyilatkozni, mert tegnap este kaptam ajándékba, fújtam is 2-őt, de nagyon finom lett amikor letisztult. Mivel török cég terméke, remélhetőleg tartós, mert a török nők szeretik az erősebb aromákat. Most tesztelés alatt van, várom a környezetem visszajelzését, mert hiába fújom magam, el szokott maradni- annyira le vannak gyengítve! 😔

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 16.

Cassy

2019. július 20.

Sajnos nem az én illatom. Rajtam szúrós, nehéz illata van, én semmit sem éreztem a virágos összetevőkből. Viszont extra tartós, csak a csuklómra tettem, de többszöri szappanos lemosás után is érezni lehetett még az illatát. Valószínű, hogy idősebb hölgyek illata ez.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. július 20.

Hidratálók: Propylene Glycol