Farmasi

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   tanácsadók   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Lillavanilla, az összetevőket feltöltötte: Farmasin, Módosítva: 2018. január 22.

Lelőhely:   tanácsadók
Kategória:   Sminkek szájra

Hosszantartó, folyékony matt rúzs.

Terru

2020. május 8.

Hogy az elejèn leszögezzük ez a rùzs előtt ùtàltam a matt ès a folyèkony rúzsokat külön külön, hàt mèg egyben rà se tudtam gondolni. Aztàn egy ismerősöm ràbeszèlèsère vettem egyet a Mauve-ot. Ès nahàt! Amikor viszed fel krèmes aztàn szarad csak mattra. Nem hagy olyan száradós èrzèst, direkt kellemes. Ès a szìn is szuper lett. Ami mèg fontos, hogy lerobbanthatatlan, ehetsz ihatsz a helyèn marad. Egy idő utàn kopik (sokàra) de egyenletesen. Ha ezt teszem fel reggel, nem viszem magammal mert kibìrja a napot. Azòta màr majdnem mindegyik szín megvan. 😁

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 8.

Zsuzzia

2019. április 9.

Szerettem volna szeretni, de nem sikerült. Az Essence Matte liquid szájfénye után kerestem valami hasonlót, miután azt kivonták a forgalomból - nagy bánatomra. Nagyon kevés kerül fel az aplikátorra, nagyon szűk az üveg nyaka, szóval azt is leszedi róla, amit addig rászuszakoltál. Mattnak tényleg matt, nekem már túlságosan is. Hús színűben reménykedtem, amikor megrendeltem a katalógusból kép alapján, de egy babarózsaszín ajakrúzst kaptam, nem tetszik. Nem szárítja a szám, de nem is tartós. Kidobni sajnálom, úgyhogy vagy tovább fogom hagyományozni családon belül, vagy kirakom közös használatra, hogy gyorsabban fogyjon. Újravenni nem fogom. 2/5.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 9.

nyarivani

2019. március 25.

Nagyon szárítja a számat, de a színe az valami mesés. Ha jól alá hidratálok akkor nem vészes. 😁

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 25.

nikyptk

2019. január 31.

Szörnyű! Ma próbáltam ki először, alig várom, hogy hazaérjek és leszedjem. Darabokban esik le, rommá szárította már a számat, borzalmas viselni. Ha korrigálni akarom még csúnyább lesz. Annyira haragszom rá, hogy ez lesz az első kozmetikum ami amint hazaérek a kukában fog landolni. Csak azért nem 1 csillag mert az applikátor tetszik, a szín nagyon szép (04-es). Senkinek sem ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 31.

tiamoitalia

2019. január 19.

Szörnyen szárit sajnos, emiatt szinte csak nagyon ritkán nyúlok érte. A szine az mesés, ezért kap + 1 pontot.
Egy bizonyos idö után olyan érzést kelt, mintha összehúzná a számat,..esküszöm, rendesen fáj. :-D
Ajándékba kaptam, önszántamból nem valószinü, hogy megvenném.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 19.

Ajándékba kaptam, önszántamból nem valószinü, hogy megvenném.

Krisztakiki

2018. december 7.

Nekem 3 színben van meg, de megbantam, hogy megrendeltem. Szárítja az ajkaimat, nem tartós és eléggé darabosan pirosan jön le. Színei szépek, de ez kevés.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 7.

Dorah92

2018. december 4.

Nagyon tartós és szép színei vannak.
Nem ragad és nem hagy nyomot. Kicsit szárítja az ajkam, de ettől függetlenül 5 csillag.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 4.

Nagyon tartós és szép színei vannak.

Anetty

2018. november 27.

Szép pigmentált színe van és sokáig az ajkakon marad.
Annyi hátránya van, hogy szárítja az ajkat, de én előtt hidratálóval átmegyek rajta és csak utána kenem fel a rúzst.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 27.

Szép pigmentált színe van és sokáig az ajkakon marad.

Kriszta1988

2018. október 4.

Egy órán keresztül hibátlanul fennmaradó rúzst korántsem neveznék tartósnak :( Egy óra után elkezd kopni, akkor is, ha nem eszel/iszol.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 4.

BetDam

2018. július 18.

Jó és tartós.lehet kombinálni másik matt rúzsokkal.még kontúr nélkül sem olyan nehéz a felvitele.a szám közepén kezd el kopni de nem vészes.csak az
nem tetszik benne hogy az illata eléggé hasonlít a kínaiban beszerezhető koppincs "Kájli" rúzsokéhoz de a végeredmény egyáltalán nem olyan. 😊

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 18.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.