Farmasi

Ár:   1199 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   tanácsadók   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Crystalion, Módosítva: 2017. március 16.

Lelőhely:   tanácsadók
Kategória:   Sminkek szájra

Magas pigmentációjának köszönhetően ajkai hosszú ideig matt hatásúak maradnak. E vitamint tartalmaz, amely a hidratálást biztosítja

Farmasi Lipstick Ajakrúzsok
Ár: Leírásban , Eladó: DianaS
Állapot: Új, csak a kép kedvéért bontott , Helyszín: Tápióság, Szolnok, Kunszentmárton, fizetés: Személyes átvétel v. posta a vevőt terheli (Postán maradó!)

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Eowynie

2020. április 27.

Kellemes krémes az állaga ennek a rúzsnak, viszont érdekesen kopik a szájról. A színe szép, gazdag és az ára is szuper. Nekem a 24-es árnyalat volt meg ami nude barna és a 26-os árnyalat ami szép mauve pink árnyalat egy kicsit élénkebb pigmentel. Sajnos ha nem használod el időben ezt a rúzst akkor álaga tekintetében ki fog kelleni dobnod.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 27.

Dia98

2020. január 11.

A használata könnyű, nem szárít, nem hagy ragacsos érzést maga után. Szép pigmentált, első rétegben is szépen fed, elég tartós. Egyetlen negatívhm, hogy olyan, mintha nehezek lennének az ajkaim tőle. Érzem, hogy ott van, az picit zavart, de összességében elég jó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 11.

Lucyll

2019. december 7.

A 14-es és a 15-ös árnyalatban van meg, szuper nudeos, terracottas színek, amiket sehol máshol nem láttam de imádom őket. A finish tényleg matt, nem is szárít, de a tartóssága minimális. Mondjuk én sokat puszilgatom a gyerekeimet, ezért extra csókálló rúzs kell :) Ez viszont sajnos nem az! Az evés-ivást jobban bírja, munkahelyre jobban el tudnám képzelni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 7.

bessie

2019. szeptember 28.

Jóféle matt rúzs. Nem szárít alatta, sem később. Szépen fed, pigmentált, eldolgozható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 28.

sweetheart

2019. február 1.

Nagyon szép színekben kapható. Tényleg matt, tartós.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 1.

Nagyon szép színekben kapható. Tényleg matt, tartós.

Nitus90

2019. január 26.

Sok matt rúzst kipróbáltam már, de a többsége vagy nagyon szárított, vagy egyszerűen "lepergett" a számról és csak egy "kontúr" maradt. A farmasit az egyik ismerősöm ajánlotta, gondoltam adok egy esélyt ennek a rúzsnak (főleg, hogy akciós volt). Csodát nem vártam a terméktől, de azt kell, hogy mondjam, hogy megvagyok vele elégedve. Egy világosabb, természetes árnyalat van meg belőle, így nem olyan feltűnő, ha lekopik, de direkt tesztelésnek vetettem alá és figyeltem az eredményt :) A reggelit mondhatni kanyar nélkül vette, az ebédnél már azért rendesen látszott, hogy megkopott, de összességében egy 4-5 órát bírt. Szépen, egyenletesen kopik, nem szárít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 26.

Krisztakiki

2018. december 7.

Rendeltem ezt a rúzst a farmasitól. Hát engem nem győzött meg. Nem tudom hogy romlott volt-e, de elég fura volt az ilatta mint nagymamám ezer éves rúzsának. Eléggé kemény volt így rendesen fel se tudtam vinni. A színe szép volt sajnálom nagyon, hogy nem tudom használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 7.

Wey1122

2017. december 26.

Kollèganőm hozta nekem ajàndèkbe Romàniàbòl egy hideg vörös pirosat. A rùzs csomagolàsa egyszerű műanyag. Semmi szèpsèg nincs benne ha összehasonlìtom a nagynevű tàrsaihoz. A rùzson az elejèn mindjàrt dìszìtès ami az első hasznàlat utàn elkopik ès mèg az oldalàra be van nyomva a màrkanèv. Rùzsmàniàs vagyok minden sminktermèknèl jobban a rùzs a kedvencem!
Na ez kiàll szintèn minden pròbàt.Zsemle reggelire aztàn ebèd a rùzs meg se moccan. Reggel fèl 6 mikor sminkelek dèlutàn 3 a rùzs szinte makulàtlan,szèpen egyenletessen kopik! Nem szàrìt a rùzs àllaga is rendbe van!
Ha külalakra nem is viszont amit a csomagolàs rejt az megèr mindent! Erőssen ajànlom kipròbàlàsra!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 26.

laura2694

2017. november 10.

nekem nagyon tetszik, tényleg matt, rengeteg színe van, és mind minőségi. Kevésbé tartós, mint egy folyékony matt rúzs, de legalább annyira mutatós, nem szárít, bár érdemes lehet előtte ceruzát is használni, de anélkül is megállja a helyét

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. november 10.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, BHT
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.