Farmasi

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Kézkrémek
Lelőhely:   tanácsadók   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: fpanni, Módosítva: 2018. október 25.

Lelőhely:   tanácsadók
Kategória:   Kézkrémek

Frissítő kézkrém kókuszolajjal, trópusi illattal. Parabénmentes.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

evievi

2019. augusztus 17.

Imádtam az illatát és ezt kis kiszerelést is a táskám lakója volt! Szerettem de nem lett szerelem újra nem venném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 17.

TallodiZsofi

2019. augusztus 11.

Ez egy jó kis terméke a Farmasinak, gyorsan beszívódik, finom az illata, puha lesz tőle a kezem. A legtöbb kézkrémmel az a bajom, hogy hiába érzem, hogy beszívódott, amikor egy óra múlva kezet mosok, akkor lemosom az egészet, és kiderül, hogy mégsem szívódott be. Ez az első olyan kézkrém, aminél ezt nem tapasztaltam. Kár, hogy már nem lehet kapni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 11.

Andyca

2019. március 9.

Az illata enyhén kókuszos, ez tetszik.
Hatása csak pillanatnyilag tart, hosszú távon nem az igazi.
Viszont : paraffin olaj az elsők között szerepel benne, ez abszolút negatív 😡
Sokkal jobb krémek vannak nála!!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. március 9.

Az illata enyhén kókuszos, ez tetszik.
Hatása csak pillanatnyilag tart, hosszú távon nem az igazi.
Viszont : paraffin olaj az elsők között szerepel benne, ez abszolút negatív 😡
Sokkal jobb krémek vannak nála!!

Jucuus

2019. február 2.

Szuper kis kézkrém, nem túl zsíros, de mégis jól beszívódik és puha lesz tőle a kezem! Az illata meg mennyei, nagyon szeretem a kókuszos dolgokat. :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 2.

sweetheart

2019. január 27.

Nagyon jó illata van, iszonyú puha lesz tőle a bőröm, gyorsan beszívódik.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 27.

Nagyon jó illata van, iszonyú puha lesz tőle a bőröm, gyorsan beszívódik.

Krisztakiki

2018. december 7.

Nagyon szeretem a kókuszos dolgokat, és ez vmi fantasztikus illatú. Szettben rendeltem, de a többi tesóját meg nem próbáltam. Nekem hamar beszivodott és nem hagyott zsíros érzetet és jól hidratálja a kezem. Nagyon jó termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 7.

fpanni

2018. október 9.

Nagyon szeretem! Szettben kaptam (kézkrém, tusfürdő, testápoló), a tusfürdőben nem tetszik az csupán, hogy nagyon folyik, de a többi tulajdonság szuper! Gyorsan beszívódó krém, nem ragacsos, nincs erős illata, tápláló.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 9.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak