Farmasi

Ár:   2209 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   tanácsadók   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: mackle, Módosítva: 2019. február 27.

Lelőhely:   tanácsadók

A fejlett összetétel technológiának és szilikon kefének köszönhetően a spirál maximális dússágot és hihetetlen hosszt biztosít. Szenvedélyes tekintetet, érzéki és intenzív színeknek eredményez és segít a szempilláknak egészségesen és hidratáltan kinézni az E-vitaminnak köszönhetően.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Kiskolibri

2021. július 4.

Szép eredményt lehet vele elérni, viszont a párásodást (pl maszk miatt) nem bírja, hamar elkenődik. Irritációt nem okozott, pedig nagyon érzékeny a szemem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. július 4.

dreammiyss

2021. április 10.

Ez a spirál BRUTÁLISAN JÓ. Mármint simán kibír 8 órát, nem potyog, nem pandázik és full természetes hatást lehet vele elérni (mondjuk nem ezt ígéri, de engem nem is zavar, ha némelyik napon visszafogottak a pilláim. Eskü árban is megéri és újra is venném szerintem egy tucatszor, ha tudnám, hogy a farmasi cf, de mivel nem az és idővel teljesen át szándékozom állni cf oldalra, így nálam nem nyerő ezután. Viszont ha az lenne tutira megkapná a hat csillagot is (persze csak ha lehetne, hihi), de így csak négyet adok. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 10.

ancsiedes

2021. március 9.

Sokan dícsérték, gondoltam, én is kipróbálom. Sajnos nekem nem vált be. A nap közepére szétkenődik, a maradék festék pedig le is pereg, és kis fekete pöttyök díszelegnek a szemem alatt. Egyből kettőt vásároltam, mert nagyon olcsó volt az egyik katalógusban, azt hiszem, a másodikat már elajándékozom, vagy esetleg vésztartaléknak megőrzöm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 9.

manna14

2021. február 16.

A szempillára felvíve abszolút tetszett az eredmény, a kefét is jónak találtam, nem akartam nagyon sűrűt és nagyot. Viszont amikor felviszem és kicsit mellémegy, valamint a lemosáskor is darabosan jön le, nagyon macerás, így nem veszem újra, mást próbálok ki helyette.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 16.

Skylin

2020. november 22.

Alapvetően nem rossz termék, de nálam sem öt csillagos. Könnyű felvinni, tartós, de aki műszempilla hatást szeretne, annak nem lesz jó választás. Lehet csak azért nem kedvelem annyira, mert az én pilláim már elég ritkásak. :) Mindazon által ár - érték arányban nagyon jó, mint ahogy az összes Farmasi termék (szerintem).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 22.

glilla

2020. november 10.

Ez az első Farmasi termékem és nagyon meg vagyok elégedve vele. :) Gyönyörű, tartós és hosszú pillákat lehet ezzel a spriállal készíteni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 10.

EugeniaBlue

2020. szeptember 4.

A jó vélemények olvasva, gondoltam én is kipróbálom, de nekem nem vált be. Hiába húzom le a keféről a felesleget, akkor is sok festék marad rajta, ami összetapasztja a pilláimat, ráadásul a nap folyamán kis darabokban le is pereg, amelyek fekete pöttyökként díszelegnek a szemem alatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 4.

TimyeK

2020. július 5.

Wow! Eddig a Lovely Curly Pump Up spirált használtam, amit alapvetően imádtam, csak egy probléma volt vele: ahogy elkezdett kifényesedni a bőröm, úgy egy kicsit maszatolódott. Nos ez a termék ugyanolyan, mint a Lovelys, gyönyörűen szétválasztja a pillákat, hosszabbítja, dúsítja, nem potyog, nem pereg. Ami miatt szerelem, hogy ez nem is maszatolódik, akármennyire is zsírosodik a bőröm. És tényleg, nagyon vékony rétegben foga be a pillákat, mintha nem is lenne rajtuk festék, mintha tartós festékkel lennének színezve. Az összetevői is szépek :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 5.

nagybvivien

2020. február 15.

Brutál. Szeretem! Elég 1 réteg is, 2 már óriási pillákat csinál. Sose kell nézegetnem, hogy panda lettem-e, a helyén marad estig, nem pereg le. Az első ilyen spirálom, eddig mindegyik maszatolt. Múltkor sírás után félve mentem a tükörhöz, de semmi maszat, kibírta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 15.

LeSzi

2020. január 22.

Csodálatos, természetes hatású pillák. Építhető, nem irritáló, nem maszatolódó, nap végén könnyen lemosható. Jár az 5*

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 22.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol