FarmaVita

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajfestékek
Lelőhely:   fodrászkellékes, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Kata lizator, Módosítva: 2016. május 18.

Lelőhely:   fodrászkellékes, online
Kategória:   Hajfestékek

Professzionális krémhajfesték illóolajokkal és mediterrán növényekkel, melynek a Stella VitaColorral megegyező, de feljavított receptúrája biztosítja a gyönyörű és csillogó színeket, miközben védi, ápolja és táplálja a hajat.

Mediterrán növények illóolaját, gyógynövények kivonatait valamint magas minőségű pigmenteket tartalmazó krémhajfesték fényes, színekben gazdag, az ősz hajszálakra 100%-os fedést kínáló termék. Hatóanyag összetételének köszönhetően stabil, hosszan tartó fedést biztosít. Gyümölcsös illata jól fedi az ammónia szagot.

8 féle gyógynövény kivonatot tartalmaz a haj maximális védelme érdekében, többek között

• A csalán-, olasz szalmagyopár- és rozmaring- kivonat fertőtlenítő, gyulladáscsökkentő és antioxidáns hatása érvényesül a hajfestés során.
  • Az eukaliptusz- és fehér üröm kivonat biztosítja a haj számára a gyönyörű, egészséges, hosszantartó fényt.
  • Regeneráló hatású hatóanyag tartalma biztosítja a haj számára a kellemes tapintást, hidratáltságot.

stefanie95

2016. augusztus 18.

Minőségi termék, minimális pénzért- Leginkább így tudnám jellemezni ezt a hajfestéket. Nagyon szeretem ezt a hajfestéket, mert nagy a színválaszték és nem irritálja a fejbőröm. Pont azért választottam ezt a terméket, mert szép összetevői vannak (gyógynövények, illóolajok)) és mert kedvező áron szerezhető be. Igaz kicsit nehézkes beszerezni, jó előre kell gondolkozni de eddig tökéletesen megvagyok vele elégedve. Kopni kopik ez is természetesen, de nem olyan hamar és nem is feltűnően, úgyhogy összességében nagyon szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 18.

heliofilia

2016. április 28.

Sok hajfestéket kipróbáltam már,eddig ez a kedvencem! Elsősorban a szineit imádom,sokáig tart,minden ősz hajszálamat befogja és nem száritja a hajam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 28.

CintiaTekla

2015. augusztus 26.

Ez a kedvenc hajfestékem, mert csodálatosan fed, tartós, és nagyon szép színe van. Nem túl elterjedt, és nem ismerik sokan, pedig szerintem simán veri a nagyobb nevű, és drágább társait, mert amellett, hogy igen jó tulajdonságai vannak, rettentően olcsó is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 26.

nicole74

2015. augusztus 20.

Jó hajfesték, eddig talán ez fedte be legtovább az ősz hajszálakat, és olyan színt kapok, amilyet szeretnék. Az ára is kifejezetten olcsó /kb 500 Ft/. Kár, hogy nehéz beszerezni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. augusztus 20.

Charlena08

2015. április 25.

Soha többé bolti agyon-reklámozott festék !!! (Ahol lehetetlen küldetés natúr barna, nem meleg árnyalatú / nem gesztenye színt találni.) Szőkített hajam vágytam visszabarnítani, természetes, hamvas középbarna színére, először hamvas sötétszőkét, majd sima sötétszőkét vettem (6.-os), így értem el a kívánt árnyalatot. A szőkét elsőre erősen és hamar befogta (sötétbarnára), de fokozatosan kikopik a megfelelő natúr-barna színre. Nagyon klassz árnyalatai vannak, hamvasbarna színekből, és tartós is. Mindenki azt hiszi, h ez a természetes hajszínem, nincs festett hatása. Az ára a boltinak a fele / töredéke, 1,5 éve használom kb fél évente - csak felfrissítem, nekem remekül bevált. Bioboltban kapható 500 valahány Ft-os áron.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 25.

laracroft

2014. december 20.

Érdekes, évek óta használom, és tökéletesen bevált. Fodrászhoz viszem, ő keveri be oxyval, de nagyon szerethető egy festék. Színe pont olyan,a milyet szeretnék.
Nekem nem szárítja a hajam, sőt, sok hajfestéket próbáltam már, és ez a legjobb.
Illata/állaga, mivel nem én kenem fel, abszolút nem szempont nálam, csak a szín, tartósság és hogy a lehető legkevésbé károsítson. Ezekben pedig veri az ötször ilyen drága festékeket. 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 20.

aalexaa

2014. október 30.

Végülis nem jött be nekem a c-vitaminos világosítás, és mivel én ha kitalálok valamit azt rögtönazonnal akarom, leszívta a hajam a fodrász, és utána kente rá a 6.4-es árnyalatot. Azóta úgy használom, hogy fele 6.4, fele 7.4, mert pont a kettő közötti színt akarom :D Kicsit foltos lett, de az nem a festék hibája, hiszen nem lett egységes a hajam a szőkítés után. Viszont a lehetőségekhez képest a legtöbbet kihozta a hajamból, gyönyörű színe van, enyhén ereszt hajmosáskor és valamennyit fakul is, de még egy hónap után, két centis lenövéssel is gyönyörű intenzív színe van. Nem érzem, hoyg szárítaná a hajamat, sőt nagyon jó puha utána (bár hajfestés után mindig használok pakolást). Én a gyümölcsillatot nem érzem, szerintem hajfestékszaga van, de engem ez egyáltalán nem zavar:) Ennél jobban talán csak az alfaparf hajfesték jött be, viszont annak elég borsos az ára, főleg hogy rengeteg hajam van, kell a két tubus, úgyhogy ár-érték arányban ez az abszolút nyerő :)

Update: Az utóbbi hónapokban megint elkezdett rettenetesen hullani a hajam, már észrevehetően kevesebb van. Mivel ez az egy kence volt állandó az utóbbi hónapokban, lecseréltem. Meglátjuk, hogy ő volt-e a ludas. Újra mindenesetre nem veszem. Az ár-érték arányt és a tartósságot tekintve tökéletes, de így kénytelen vagyok egy csillagot levonni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 30.

Anna-

2014. július 12.

Kék színt vettem, fodrász befestette ezzel alapos szőkítés után. 2 mosás után ledobta.
Még van 1 kicsi a tubusban, de hanyagolom, mert szörnyű lett a hajam vége.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. július 12.

Még van 1 kicsi a tubusban, de hanyagolom, mert szörnyű lett a hajam vége.

Akane

2014. március 16.

Az ősz hajat majdnem teljesen befogja, eléggé híg, és brutálisan gyümölcsillatú, de szép, egységes színt ad. Elég jók a színei. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 16.

Kata lizator

2014. március 10.

Én teljességgel meg vagyok elégedve a termékkel, olyanra fogta be a hajam, amilyet vártam (6.0). Nem volt nagyon büdös szaga használat közben, csak enyhén. Fényes lett a hajam és puha (bár ezt már megszoktam a hajfestékeknél). Alacsony az ára, kb. 580 Ft-ért vettem.
Visszajövök update-elni, hogy hogy ereszti a színét.
Ud. végülis eresztette a színét, de ez nem csoda, hisz előtte szőke voltam... Most legutóbb nem ezzel festettem újra, úgyhogy nem tudom, normál hajon hogy viselkedik. Kicsit nehéz rátalálni a festékre. Utaznom kellett volna érte, és inkább nem tettem. :-D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 10.

Visszajövök update-elni, hogy hogy ereszti a színét.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid
Hidratálók: Propylene Glycol
Vitaminok: Ascorbic Acid

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology

A rozmaring leveléből készült olaj. Lásd rozmaring.