FarmaVita

Ár:   1880 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   fodrászkellékes, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Akane, Módosítva: 2013. október 7.

Lelőhely:   fodrászkellékes, online
Kategória:   Hajápolók

Instant kondicionáló spray, amely ápoló, tápláló hatású azonnali lágyságot biztosít. Hajban maradó termék, kiöblítést nem igényel.

corsica

2016. december 26.

Ez az első kondicionáló spray amit tényleg rendszeresen használok és érzem is a hatását. Elég erős citrusos illata van, de nekem személy szerint kifejezetten tetszik. Hajmosás után törölközőszáraz hajra szoktam befújni és mire megszárad észrevethetően egyszerűbb, szinte könnyedén ki tudom fésülni a hajam, amit hajmosáskor eléggé összekócolok. Volt egy időszak mikor eldugult a spray és nem tudtam használni, akkor úgy gondoltam nem veszem újra, aztán párom megjavította nekem és azóta megint úgy gondolom hogy szükségem van a termékre. Ha nem találok jobbat újra veszem, de nem ragaszkodom hozzá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 26.

kissadel98

2016. július 19.

1 éve használom már és kicsit kettős érzésem van vele kapcsolatban. Az illatát nagyon szeretem, sokáig megőrzi a hajam. Nagyon szeretem, ha sokáig friss illatú a hajam és ezt maximálisan teljesíti. Viszont nem hidratál annyira, hanem kicsit szárítja a hajat. Az első nap még rendben van és könnyű is vele tényleg kifésülni a hajat (akár vizesen is), de másnap már érzem, hogy száraz a hajam. Idáig a schwarzkopf kétfázisúja volt a legjobb, lehet visszatérek rá, csak ezt is el akarom fogyasztani. Egyszerűen nem akar elfogyni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 19.

Akane

2013. november 18.

Elég erőteljes tolakodó illata van, de jól teljesíti a balzsam funkciót, könnyebb tőle hajat fésülni. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 18.

Vitaminok: Panthenol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Patent blau V vagy acid blue 3 néven is ismert sötét kék színű por.