Farmona

Ár:   900 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: kaposztamester, Módosítva: 2020. január 15.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Hajápolók

• sűrűbbé és erősebbé teszi a hajat
  • minőségében javítja a haj szerkezetét
  • regeneráló hatású
  • hidratálja és táplálja a hajat

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

kaposztamester

2020. június 24.

Szó szerint semmit nem csinál . Semmilyen jótékony hatását nem vettem észre . Kb mintha vízet fújkálnánk a hajunkra . Teljesen felesleges termék részemről .

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 24.