Farmona Tutti Frutti Pineapple & Coconut Testradír és Testápoló Zuhanyzáshoz 2 Az 1-Ben

Farmona

Ár:   890 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: springee, Módosítva: 2017. szeptember 1.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Fürdőtermékek

Csodálatos gyümölcsös testápolók termékek kivételes ápoló tulajdonságokkal és friss lédús  illatokkal. Az aktív összetevők gazdagsága tökéletesen ápolja a bőrt, a különleges illatok tökéletes hangulatot teremtenek, serkentve a pozitív energiát, örömöt és a tettre készséget.

springee

2018. február 10.

Ajándékba kaptam az egyik rendelésem mellé, magamtól azt hiszem, nem vettem volna meg. Kellemes az illata, a használata. Epilálás miatt elég sok benőtt szőrszál van a lábszáramon, de mióta rendszeresen radírozok, azóta jelentősen mérséklődött ezek száma. Elsősorban ezért kezdtem el bőrradírt használni, másrészt pedig sosem árt megtisztítani a bőrt a felesleges, elhalt hámsejtektől egy, a tusfürdőnél valamivel kevésbé kíméletes termékkel. Heti rendszerességgel használom, jót tesz a bőrnek. A termék tubusból történő kinyerése tényleg nem a legegyszerűbb, de végeredményben nem zavaró. Elégedett vagyok, ám a csodaszer minősítést egy kicsit túlzásnak tartom, így négy csillagra értékelem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 10.

vador

2017. november 27.

Igazából radírnak és zuhanyzás közbeni testápolónak is gyenge (sokat akar a szarka...), de ha sima tusfürdőként tekintek rá, akkor végülis nem rossz, csak kissé túlárazott.
Egyetértek az előttem szólóval, tényleg nehéz kiszuszakolni a tubusból, többször nem volt türelmem küzdeni a csomagolással, hiába lett volna kedvem ezt használni.
Nem bánom, hogy kipróbáltam, mert illatra kifejezetten bejött és amúgy is ajándék volt, de biztosan nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 27.

florcsiii

2017. szeptember 6.

Azért rendeltem meg, mert imádom a peelingeket és az ananász-kókusz illatot. A terméket nagyon nehezen lehet kierőszakolni a tubusból, ami elég idegesítő egy idő után. Az illata egyáltalán nem ananász-kókusz, inkább édeskés kókusz, de intenzívnek nem nevezhető. De a dolgát tökéletesen végzi és egyáltalán nem szárít. Összességében egy jó testradír, mert nagyobb szemcséket is tartalmaz és a bőröm a használat után puha. A kiszerelés és a nem létező illata miatt vonok le 1 csillagot, de nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 6.

Hidratálók: Sucrose, Glycerin, Propylene Glycol

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.