Farsáli

Ár:   $20 és $54   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   10 ml és 30 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: alexandra_domotor, Módosítva: 2017. november 7.

Ár:   $20 és $54
Kiszerelés:   10 ml és 30 ml
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Szérumok, Kezelések

Innovatív, vízalapú, kettős funkciójú szérum, amely védi a bőrt a szabad gyökök okozta károsodástól, miközben előkészíti a bőrt a sminkeléshez.
Megtalálkató benne acai bogyó, goji bogyó, bodza és áfonya.

• Antioxidáns szérum és primer
  • Minden bőrtipusra
  • Olaj-, szulfát-, és parabén mentes
  • Édes illatú

Lizz07

2019. augusztus 12.

Kis kiszerelést vettem belőle, hogy ne legyen akkora érvágás, ha koppanok. Csomagolás, illat, állag szimpi. A hatásával is nagyon elégedett vagyok. Szebb bőrképet ad és a sminkem is szebb, ha ezt használom. A pórusokon is finomít és nem zsírosodik annyira a kritikus zónám. Nem okozott csúnyaságokat sem. Kezdhet félni a pénztárcám, mert be kell szereznem a nagyobb kiszerelést is mielőtt ez a 10 ml elfogyna. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 12.

And1

2019. február 3.

Barátnőmtől kaptam ajándékba, nem is hallottam még a termékről azelőtt. 3 hete használom de háát imádat! Jól hidratál, szebb tőle a bőrkép és az illata is csodás. Öröm ezzel kezdeni a napot! Jah és persze az összetevőiben sincs hiba. Természetesen hosszú távú hatásáról mint antioxidáns nem tudok nyilatkozni de primernek nagyon jó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 3.

lareina

2019. január 11.

Mindig megígérem magamnak, hogy nem nem veszek meg semmit, csak azért mert instagramon láttam. Miután a cover fx highlightert már a második üveggel is beszereztem, annyira tökéletes gondoltam jó oké most utoljára és már rendeltem is. A mini 10ml-es kiszerelés volt 22 dollár elég magas árkategória egyébként. Tetszik az összetevő lista, hogy nincsen agyon parfümözve. Kb másfél két éve kattantam rá az elixírekre és arcolajokra, bár nagyon megosztóak a vélemények. Smink alá nagyon szerettem, nem kellett belőle sok plusz nem zsírosította a bőrömet gyorsan beszívódott, nekem minden alapozómmal kompatibilis volt de erre nem mernék megesküdni,hogy másoknak is ez lesz a benyomásuk. Volt egy olyan érzésem, hogy valahogy feltölti az arcomat néha még el is gondolkoztam,hogy lehet nem is kéne sminkelnem annyira tetszett a bőröm :D
Elhasználtam, szerettem az ára nem a legbarátibb sajnos de felkerült a nagy kiszerelésű beszerzendő termékek listájára a pénztárcám legnagyobb örömére..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 11.

kami_ll

2018. december 28.

Imádom az illatát, az állagát, mindenét. Könnyebb alapozó alá önmagában teszem fel, mattabb alapozó alá a rose gold elixirrel keverve, mivel nagyon száraz bőröm van. Nekem mindkettővel tökéletesen működnek az alapozók. Néha csak úgy magában is felteszem az arcomra, annyi jótékony hatóanyag van benne, de azért erre a célre inkább a rose gold elixirt használom :) Csak ajálani tudom mindkettőt mindenkinek (legalábbis száraz bőrrel rendelkezőknek) nagyon különlegesek :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 28.

bonitabalazs

2018. november 29.

Először a kis kiszerelést szereztem be próba gyanánt, de meggyőzött.
Nagyon tartós és szép lesz tőle a smink.Azóta már beszereztem a 30 ml kiszerelést is.
Csak ajánlani tudom mindenkinek! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 29.

Először a kis kiszerelést szereztem be próba gyanánt, de meggyőzött.
Csak ajánlani tudom mindenkinek! :)

MakeUpAddiction

2018. október 2.

Egy nagyon jó, igazi "unikornis illatú" édes szérum. A hangulata magával ragadó, de amellett a használatát követően a bőröm puha és hidratált érzetűvé válik. Nekem nagyon bejött, eddig igaz csak a pici 10 ml változatát használtam el (s nem is napi rutinként, spóroltam vele a jelentősebb alkalmakra), de minden egyes használat után, ha rásminkeltem a smink tartós maradt, ha pedig smink nélkül csupán ápolási céllal használtam, puha, táplált és "kisimult" érzetet keltett az arcomon. :) Be is szereztem a 30 ml-t.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 2.

bugeyes

2018. szeptember 24.

Nagyon finom illatú kis elixír, tele minden jóval. Régóta vágytam rá, hogy beszerezzem, de el kell mondjam, hogy önmagában nagyon látványos hatása nincs. Tény, hogy szépen tartja az alapot és tök jó, hogy védi a bőrt, miközben agyon terheljük ilyen-olyan sminkcuccokkal, ellenben az ára szerintem eltúlzott. Úgy gondolom, hogy vannak már nagyon szuper primerek, prep cuccok kevésbé húzós áron, jó minőségben. Egyelőre nem tudok rá túl jó pontot adni, mert akármennyire is szerettem volna ezt a terméket, rá kellett jönnöm, hogy megint sikerült felülni a hype vonatra. Hosszabb távú megfigyelés után majd update-elek...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 24.

beresregina95930

2018. augusztus 31.

Az illata csokis, maga az elixír pedig halványrózsaszín.
Nagyon jól lehet vele dolgozni.
Nem zsírosodik az arcom ha ezt használom, minimálisan összehúzza a pólusokat és szép egyenletessé varázsolja az arcbőrt :) én imádom!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 31.

Az illata csokis, maga az elixír pedig halványrózsaszín.
Nagyon jól lehet vele dolgozni.

nusmanna

2018. április 14.

Kiszerelése és az illata is cuki. Már ezzel levettek a lábamról. Nagyon jó kis primer. Hidratál könnyű vele dolgozni. Tetszik a hatása. Igazság szerint a "tesvérénél" (rose gold) leírtakat tudom csak ismétleni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. április 14.

Andus20

2018. február 21.

Pár napja kezdtem használni, a testvérem rendelte. Valami szuper esszencia az alapozóm alá kenem fel és nem zsírosodik a bőröm,olyan mintha semmi nem lenne az arcomon még is hidratál és ápol. Fantasztikus találmány!:) Kipróbálom a másik kettőt is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 21.

Antioxidánsok: Lycium Barbarum (Matrimony Vine) Fruit Extract, Sambucus Nigra (Elder) Fruit Extract
Gyulladáscsökkentők: Sambucus Nigra (Elder) Fruit Extract
Hidratálók: Propanediol, Glycerin

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Fekete bodzaként ismert. Hatásos antioxidáns, köszönhetően a természetes flavonoid összetételének. Gyulladáscsökkentő és immunerősítő hatása is van.

Színezék. Lilás piros.

Színező anyag. (Piros)