Felce Azzurra

Ár:   600 Ft   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: ritus206, Módosítva: 2016. február 15.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Dezodorok

rozuska

2015. szeptember 11.

Kb. 10 éve a Múzeum krt-on volt egy diszkont, ott sorakozott nagy mennyiségben mind a 4 illat. Akkor fedeztem fel a márkát és évekig ezt az illatot használtam. Azóta a bolt sajnos megszűnt, és nehéz megtalálni a terméket, de online találtam egy lehetőséget, ahonnan időről-időre vásárolok. Egyszer a parfüm változatot is megvettem, de az egy csalódás volt, mert elillant 2 perc alatt.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. szeptember 11.

Hidratálók: Butylene Glycol, Propylene Glycol

Myristic Acid ti I eu I i 3 0