Fenjal

Ár:   1000 Ft   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Emimo, Módosítva: 2017. április 26.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Dezodorok

"Fedezze fel az exkluzív Fenjal illatot, melynek friss érzése egész nap elkíséri. Megfelelő védelmet nyújt,  miközben bőre szabadon lélegezhet."

Anriette

2017. december 11.

Imádom Púderes, karakteres, mégis meghitt, kellemes érzéseket, emlékeket árasztó, tényleg egy klasszikus illat valahonnan régről :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 11.

rozuska

2017. augusztus 18.

Update: Sajnos annyira bebüdösödtem tőle az utóbbi időben, hogy le kellett váltanom.

Korábbi: Jelenlegi nyári favoritom. Nagyon szeretem ezt a klasszikus Fenjal illatot. Estig kitart a hatása.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 18.

Emimo

Korcsoport: >54
2017. április 13.

Fűszeres, édeskés, abszolút pozitív értelemben véve enyhén bódító, nekem döbbenetesen finom illat. Nem harsányan hivalkodó, de nem is egy könnyű kis "nyári szellő, tavaszi fuvallat" illat bakfis lányoknak, hanem annál erőteljesebb, klasszikusabb, testesebb illat. Az illatok nagyon szubjektív dolgok; nekem ez mennyei. (Egy dolgot nem tudok definiálni, mit jelent sokak számára az, hogy "öregasszonyos vagy nyanyás" illat. Mert öregasszony van mosdatlan, ápolatlan, áporodott szagú, és van púderes, illatos testápolós, mosott ruhájú, finom sminkes illatozó is...) Mivel sprayket közel egy éve használok csak, ezt nem ismertem korábban. Szappan, krém, más deó megvolt, nem volt különösen kedvenc ez a márka. De ez kimaradt. Olyan örömteli felfedezés volt ez számomra, hogy örülök, ha csak ránézek a flakonra. Természetesen, mivel évek óta csak azt használok, az inci-ből is látható: alumíniumot nem tartalmaz. Ha létezne ez az illat parfümben, egyből rendelnék egy 100 ml-es edp-t, de nem létezik. Meg lehet szagolni, én elámultam, hogy milyen vonzó, finom, nőies, elegáns, de nem kis félénk stb. Örülök, hogy megtaláltam ezt, másnak is melegen ajánlom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. április 13.

Antioxidánsok: Triethyl Citrate
Hidratálók: Propylene Glycol

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.