Fenty Beauty

Ár:   $20   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   0,7 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Madi, Módosítva: 2019. szeptember 10.

Ár:   $20
Kiszerelés:   0,7 g
Lelőhely:   online külföldről

Visszatekerhető, ultravékony, víz- és dörzsölésálló szemöldökceruza ovális szemöldökkefével.

14 árnyalatban kapható

5500 Ft - Fenty Beauty Brow Mvp Ultra Fine Brow Pencil & Styler - Dark brown
Ár: 5500 Ft , Eladó: hajnalcsillag
Állapot: Új, bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: Foxpost/Ajánlott postán maradó előre utalás után
vinetta

2019. október 22.

Dark Ash Blonde. A hegye kemény, de ugyanakkor viaszos is, nem fogja meg igazán a bőrt. A Nabla szemöldökceruzáját jobban szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 22.

Madi

2019. szeptember 11.

Gyakorlatilag pénzkidobás volt.
Nem tudom, hogy eleve így indult útnak, vagy a szállítás alatt történt, de egy 3 centis darab letört a hegyből. Vagyis eleinte azt hittem, de őszintén szólva már egyáltalán nem vagyok benne biztos. Mikor használat közben összevissza csúszkált ki meg be a hegy, meguntam és kivettem ezt a pár centis kis darabot. Tekerem, tekerem, de semmi. Tekerem tovább mint az őrült, rázogatom, tekerem a másik irányba is, de semmi. Na most vagy beleszorult a maradék és soha ki nem bányászom onnan, vagy ez az egyébként miliméterre pontosan 3 centis darab az összes hegy, ami benne van és nem eltört, csak szimplán kijárkál. Roppant dühítő, mivel a szín (Light Blonde) gyakorlatilag tökéletes lenne a hajamhoz. Messze a legjobban passzoló szőke ceruza, amit az utóbbi időkben próbáltam. Borzasztó pipa vagyok.
A végén található kefe nem nagy durranás, elmegy, de szerintem egy klasszikus szemöldökkefével többre mentek a hétköznapokon. Mivel ez a hegy nem a puhább fajták közé tartozik, ehhez egészen jó, épp egy picit összemossa a vonalakat.
Két csillag, mivel a szín tökéletes és amúgy a termék is az lenne, de ez a kivitelezés mindent tönkretesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 11.

Gyakorlatilag pénzkidobás volt.